Familienamen in alfabetische volgorde

Thans 3016 personen in deze naamlijst. Laatst bijgewerkt 13-10-2021
  Diverse schrijfwijzen van de naam Reubsaet
 (klik op de naam van uw keuze)
De Sittardse tak is te vinden via:1.3. Cornelius Reubsaet (A)  1. Reubsaad14. Reupsaet van27. Rubsath
De Elsloose tak is te vinden via:2.3. Lambertus Reubsaet (B),  2. Reubsaat15. Ribzaad28. Rubsaths
en via:       B.7.5.3. Jan Mathijs Reubsaet (F)  3. Reubsaed16. Ripaad29. Rubsatz
De Oosterhoutse tak is te vinden via:2.5. Winandus Reubsaet (C),  4. Reubsaems17. Ripsaat30. Rubzaad
De Heerlense tak is te vinden via:B.7.5.1.6. Willem Hubert Reubsaet (E)  5. Reubsaet18. Ripzaad31. Ruebsaat
De Geulse Tak is te vinden via:B.7.7. Louis Reubzaat (G)  6. Reubsaets19. Ripzaat32. Ruebsaet
De Jabeekse tak is te vinden via:6.2. Nicolaas Joseph Reubsaet (H)  7. Reubsahm20. Roebsaetz33. Ruebsaets
De Schinveldse tak is te vinden via:7. Pieter Jozef Reubsaet (K)  8. Reubsaths21. Rubsaat34. Ruibsaem
7.3. Hubertus Leonard Reubzaet (K)  9. Reubsats22. Rübsaedts35. Ruibsaet
 7.4. Jan Arnold Reubzaet (M) 10. Reubzaad23. Rubsaet36. Rupsaad
 7.6. Joseph Hendrik Reubzaet (N) 11. Reubzaat24. Rübsaet37. Rupsaat
Het stamnummer correspondeert met het nummer in de stamboom. 12. Reubzaed25. Rubsaets38. Rupsaet
L.E.- met de daarachter volgende aanduiding is terug te vinden in het menu bij "Genealogie, Losse eindjes" 13. Reubzaet26. Rubsat

                                                       

    Familienaam Doop- of voornamen Stamnummer Komt van / gaat naar





    A Adel den Metje LE-D1.2.1.1.
    Aerle van Antonius H.2.5. Jabeek
    Aerle van Johannes H.2.5.2. Jabeek

    Aerle van Josje H.2.5.3. Jabeek

    Aerle van Leonardus Gerradus Hendricus H.2.5. Jabeek

    Aerle van Nicolaas Jan Aldegonda Maria H.2.5.4. Jabeek

    Aertsen Maria C.5.4.5. Oosterhout

    Aertsen Martinus C.5.4.5. Oosterhout

    Akker van den Petronella C.5.4.3.3. + C.5.4.3.10. Oudenbosch

    Akkerveeken Leonardus Franciscus C.5.10.2.3.14.

    Alders Antje H.4.5. Heerlen

    Alofs Anna Elisabeth E. Beek (Geverik) / Heerlen

    Alofs Jan Mathijs E. Beek (Geverik)

    Amen Anne Francisca B.7. Gent (B.) / Elsloo

    Amen Jacob B.7. Gent (B.)

    Amen Maria Johanna B.7. Gent (B.) / Elsloo

    Andries Jeanne LE- 32.3.2. Luik (België)

    Antwerpen van Catharina Anna A.9.1.1.10. Utrecht / Sittard / Amsterdam

    Antwerpen van Petrus Wilhelmus Josephus A.9.1.1.10. Utrecht

    Arets Jan Pieter 6.

    Arets Mathieu H.4.2.2. Schinveld

    Arets Roel H.4.2.2.1. Schinveld

    Aretz Elisabeth F.4. Traar (Dld.)

    Ariëns Pietronella C.5.3.1. Oosterhout

    Arts Helena Hendrika A.9.1.1.14.1. Valburg

    Arts Hendrik A.9.1.1.14.1. Valburg

    Auer Jeanine F.2.3.

    Augustijners Caroline N.2.2. Palembang (Ind.)

    Avoird van de Catharina Huberdina Johanna C.5.4.5.3.6. Oosterhout

    Avoird van der Adriaan C.5.4.1. Oosterhout

    Avoird van der Adriaan Johannes C.5.4.6.6. Oosterhout
    Avoird van der Adriana C.5.4.6.1. Oosterhout
    Avoird van der Adrianus Josephus C.5.4.1.2. Oosterhout
    Avoird van der Elisabeth Dorothea C.5.4.6.3. Oosterhout

    Avoird van der Elisabeth Dorothea C.5.4.6.5. Oosterhout

    Avoird van der Johanna Walthera C.5.4.6.9. Oosterhout

    Avoird van der Johannes C.5.4.6. Oosterhout

    Avoird van der Maria C.5.4.6.2. Oosterhout

    Avoird van der Maria Adriana C.5.4.6.7. Oosterhout

    Avoird van der Marinus Hubertus C.5.4.5.3.6. Oosterhout

    Avoird van der Martinus Adrianus C.5.4.6.8. Oosterhout
    Avoird van der Martinus Cornelis C.5.4.1.3. Oosterhout

    Avoird van der Wilhelmus C.5.4.1.1. Oosterhout

    Avoird van der Wilhelmus Adrianus C.5.4.6.4. Oosterhout

    Avoird van der Willem C.5.4.1. + C.5.4.6. Oosterhout
    B Bachuis Catharina LE- A13. Broeksittard
    Backhaus (Beckers) Maria Cornelia LE- A33.2.3. Tüddern (Dld.)

    Baggen Jacobus Joannes LE- A18.1. Sittard

    Baggen Joanna Sybilla LE- A18.2. Sittard

    Baggen Nicolas LE- A18. Sittard

    Baggen Paulus LE- A18.1. Sittard

    Bakx Johanna C.5.10.2.3. Oosterhout

    Bakx Maria C.5.10.2. Oosterhout

    Bax Anita C.5.10.2.8.2.4.

    Becker Gerardus Hubertus H.4.3. Heerlen

    Becker Martha H.4.3. Heerlen / Bingelrade

    Beckers Anna Maria Catharina B.7.5.1.1.6. Elsloo

    Beckers Catharina Elisabeth F. Elsloo

    Beckers Christiaan Hubert B.7.5.1.1. Elsloo

    Beckers Elisabeth A. Sittard

    Beckers Elisabetha 1.1.3. Sittard
    Beckers Frans Johan Louis E.6. Roermond / Heerlen

    Beckers Gerard Hubert B.7.5.1.2.3. Elsloo

    Beckers Helena Jacoba Virginie E.6. Roermond / Heerlen

    Beckers Hub H.4.8. Doenrade

    Beckers Jan LE- A6.1. Sittard

    Beckers Jan Hubert B.7.5.1.1.4. Elsloo

    Beckers Josef A.S.E. H.4.8. Doenrade

    Beckers Lambert B.7.5.1.1. Elsloo

    Beckers Louis Hubert B.7.5.1.1.1. Elsloo

    Beckers Lucie B.7.5.1.2.3. Elsloo

    Beckers Maria Catharina F.9.10. Beek

    Beckers Maria Elisabeth B.7.5.1.1.3. Elsloo

    Beckers Maria Elisabeth F.7. Elsloo

    Beckers Maureen H.L. H.4.8.1.
    Beckers Maximiliaan B.7.5.1.1.5. Elsloo

    Beckers Paul F.6.5.3.1.

    Beckers Peter F.6.5.3.

    Beckers Petrus A. Sittard

    Beckers Theodoor Hubert B.7.5.1.1.2. Elsloo

    Beckers Theodorus Hubertus F.7. Elsloo

    Bedaux Maria Cornelia E.6. Roermond / Heerlen

    Beek van Catharina C.5.6.5. Oosterhout

    Beek van Cornelis C.5.6.4. Oosterhout

    Beek van Elisabeth C.5.6.3. Oosterhout

    Beek van Francisca C.5.6.7. Oosterhout

    Beek van Hendrik C.5.6. Oosterhout

    Beek van Hendrik C.5.6. Oosterhout

    Beek van Maria Catharina C.5.6.6. Oosterhout

    Beek van Willem C.5.6.2. Oosterhout

    Beer Jouffer Le- A2.3. Broeksittard

    Beesems Paulina C.5.4.5. Oosterhout
    Bekkers Els F.3.7.1.

    Bekkers Riet F.7.7.1.

    Bekkers Tjeu F.3.7.1.

    Belle Anna Wilhelmina Carolina N.2.2.1. Hoensbroek / Rosmalen

    Belle Jacobus Diederik N.2.2. Palembang (Ind.) / Hoensbroek

    Belle Jacques Ignatius Maria N.2.2. Palembang (Ind.) / Hoensbroek / Heerlen

    Belle Simone Susanna Paulina N.2.2.2. Hoensbroek / Brunssum

    Bellemakers Anneke N.1.4. ? / Oirsbeek
    Berg van den Gerrit LE- D1.2.4. Vuren

    Berg van den John N.2.5. Heerlen

    Berg van den Jonne N.2.5. Heerlen / Landgraaf
    Berg van den Ruth LE- D1.2.4. Vuren

    Berkhof Antonia Maria C.5.3.4.2.1. Raamsdonk / Oosterhout

    Berkhof Bernardus C.5.3.4.2. Oosterhout

    Berkhof Bernardus C.5.3.4.2.3. Oosterhout

    Berkhof Cornelia C.5.3.4.2.6. Oosterhout

    Berkhof Cornelus Bernardus C.5.3.4.2.2. Raamsdonk / Oosterhout
    Berkhof Hendrikus C.5.3.4.2.5. Oosterhout

    Berkhof Johannes C.5.3.4.2. Oosterhout

    Berkhof Johannes Marinus C.5.3.4.2.4. Oosterhout

    Berkhom van Adrianus B.4. Breda

    Berkhom van Cornelia B.4. Breda / Willemstad / Veenhuizen

    Berloo Maria 3. Amstenrade

    Bernardi Constantino Giovanni H.7.3.3.1. Hoensbroek

    Bernardi Giovanni H.7.3.3. Hoensbroek

    Bernardi Emilio H.7.3.3. Hoensbroek

    Beugels Lily E.6.4. Kerkrade

    Beukers Gerardus Peter Wilhelm F.9.8.2. Geleen

    Beukers Hendrikus Hubertus Elfriede Sofia F.9.8.1. Geleen

    Beukers Jan Pieter F.9.8. Geleen

    Beukers Rudolf Peter Wilhelm F.9.8. Geleen

    Biene van Catharina Maria C.5.10.2.8.4.
    Biesheuvel Dingena LE- D1.

    Biesheuvel Nicolaas LE- D1.

    Biesmans Gerard F.2. Luik (België)

    Biesmans Peter Antoon F.2. Luik (België)

    Biezen van Johannes C.5.5.3.1. Oosterhout

    Biezen van de Hennie H.4.4.1. Hoensbroek

    Bilsen van Aldegonda H.2.5. Jabeek

    Blijlevens Ida LE- A30.5. Sittard

    Blom A. F.9.10. Beek

    Blom Antoon Alphons F.9.10. Beek

    Bocry Marie Louise A.9.1.1.4.4.

    Boef de Govert (vader) LE-D1.2.1.1.

    Boef de Govert (zoon) LE-D1.2.1.1.1. Vuren

    Boef de Govert Goverse (grootvader) LE-D1.2.1.1.

    Boef de Govert Goverse (kleinzoon) LE-D1.2.1.2.

    Boef de Lijntje LE-D1.2.1.5.

    Boef de Maarten LE-D1.2.1.1.4. Vuren

    Boef de Matheus LE-D1.2.1.1.3. Vuren

    Boef de Pieternella LE-D1.2.1.1.6. Vuren

    Boer de Roel H.7.1.1.

    Boesten Jan Hendrik M. Bingelrade

    Boesten Maria Cornelia M. Bingelrade / Schinveld

    Boesten Truida H.4.2.3. Schinveld

    Boeve Berend Gerrits LE- C2.3. Heerde

    Boeve Gerrigje LE- C2.3. Heerde

    Boeve Gerrit LE- C2.3. Heerde / Velp
    Bogerd Maaike Maria LE- C1.1.1.1. Everdingen

    Bogerd Maria LE- C1.1.1.2. Everdingen

    Bogerd Willem LE- C1.1.1. Zijderveld (Everdingen)

    Bogerd Willem LE- C1.1.1.3. Everdingen

    Bogerd Willempje LE- C1.1.1.4. Everdingen

    Bogert Cornelis LE- C1.1.1. Zijderveld (Everdingen)

    Bogman Elly F.6.2.1.

    Bogman Frans Joseph F.6.2. Beek / Elsloo

    Bogman Jan Jozef F.6.2. Beek

    Bogman Lucie F.6.2.3.

    Bogman Sjef F.6.2.2.

    Bohnen Maria 0. Sittard

    Bok de Maaike LE- D1.2.1. Almkerk Uitwijk
    Bonekamp Franciscus Hubertus F.9.3. Elsloo

    Bonekamp Hendrikus Hubertus Maria F.9.3.2. Elsloo

    Bonekamp Herman Karel F.9.3. Elsloo

    Bonekamp Hubertus Franciscus Maria F.9.3.3. Elsloo

    Bonekamp Maria Josephina Gerarda F.9.3.1. Elsloo / Heel

    Bonen Anna LE- A1.1. Broeksittard

    Bonen Ariën LE- A2.1. Broeksittard

    Bonen Corneliss LE- A3. Broeksittard

    Bonen Johan (vader) LE- A2. Broeksittard

    Bonen Johan (zoon) LE- A2.2. Broeksittard

    Bonen Mees LE- A1.2. Broeksittard

    Bonen Meyken LE- A1.4. Broeksittard

    Bonen Mewiss LE- A1. + LE- A7.1. + LE- A10.1. Broeksittard

    Bonen Reiner LE- A2.4. Broeksittard

    Bonen Wlhelm LE- A2.3. Broeksittard

    Bongard van den Helena B.7.5.1. Limbricht

    Bongers Maria F.7.2.2.

    Bont de Johanna C.5.3.2.2. Oosterhout

    Boom Marscha M.3.1.1.

    Boom Marvin M.3.1.2.

    Boom Ton M.3.1. Heerlen

    Bordes Cornelia Paulina C.5.4.8.5. Gouda
    Bordes Georg Frederik C.5.4.8. S-Gravenhage / Gouda

    Bordes George Frederik C.5.4.8.2. Nieuwer Amstel

    Bordes Jan Pieter C.5.4.8. s-Gravenhage

    Bordes Johannes Petrus C.5.4.8.1. Rotterdam / Venlo

    Bordes Maria Josephina C.5.4.8.3. Grave

    Bordes Wilhelmus Franciscus C.5.4.8.4. Gouda

    Borger Helena Regina Maria M.1. Brunssum

    Borsten Wilhelmina C.5.4.3.13.3.

    Boscheuers Joannes Wilhelmus 1.5.5.2. Sittard

    Boscheuers Wilhelmus Antonius 1.5.5.3. Sittard

    Boschheuers Petrus Reinerus 1.5.5.4. Sittard

    Boss Luciënne B.7.5.1.2.3.2.1.

    Boss Miranda B.7.5.1.2.3.2.2.
    Boss Will B.7.5.1.2.3.2.

    Bosveld Anna Cornelia LE- A32.4. Sittard

    Boudewijns Jeanne C.5.10.2.1.5.2.

    Bouels Jeanne (Anne) A.9.7. Klein Gladbach (Dld.)

    Bouman Jenneke LE- D1.2.2. Almkerk Uitwijk

    Bours An G.1.7.4.

    Bours Annie F.7.1.6.

    Bours Elly F.7.1.8.

    Bours Gerrit F.7.1.9.

    Bours Jan F.7.1.3.

    Bours Jean Hubert F.7.1. Elsloo

    Bours Joanna Elisabeth B. Elsloo

    Bours Joannes B.7.5.2. Geulle

    Bours Joannes B.7.5.2. Geulle

    Bours John F.7.1.10.

    Bours Leonard B.7.5.4. Ulestraten

    Bours Maria Catharina B.7.5.4. Ulestraten

    Bours Maria Elisabeth B.7.5.2.1. Geulle
    Bours Math F.7.1.5.

    Bours Mia F.7.1.4.

    Bours Pierre F.7.1.7.

    Bours Thei F.7.1.2.

    Bours Theodoor Hubert F.7.1. Elsloo

    Boverlé Marie LE- 32.3.2. Luik (België)

    Boyer Isabella Eugenie A.9.1.1.10. Parijs

    Boyer Louis Noèl A.9.1.1.10. Parijs

    Brassine Marie A.9.1.3. Soumagne (B.)

    Bree van Cornelia Luisa K.10.1. Schinveld

    Breugel van Cornelia C.5.4.3.4.4. Breda

    Breugel van Heiltje LE- D1.2.1.7. Almkerk

    Breugel van Jan LE- D1.2.1.7. Almkerk
    Breugel van Johannes C.5.4.3.4. Oudenbosch

    Breugel van Johannes C.5.4.3.4.3. Breda

    Breugel van Maria Jacoba C.5.4.3.4.1. Breda

    Breugel van Thomas C.5.4.3.4. Oudenbosch / Breda

    Breugel van Wilhelmus C.5.4.3.4.2. Breda

    Beugels Ida 3.4. Oirsbeek

    Brieko Rogier N.1.4.2.

    Broeders Gerardus C.5.3.2. Oosterhout

    Broeders Johanna C.5.3.2. Oosterhout

    Broeders Johanna C.5.3.8. Dongen / Oosterhout

    Broeders Johannes Baptist C.5.3.8. Dongen

    Broek van den Anna Maria Barbara A.9.1. Sittard

    Broekhoven Maria Elisabeth B.7.5.1. Limbricht / Elsloo

    Broekhoven Peter Jacobus B.7.5.1. Limbricht

    Broekhoven van M. C.5.10.2.10.4.1.

    Brokke Petronella C.5.3.4.1.4. + C.5.3.4.1.7. Waalwijk

    Bronneberg Anna Gertrudis H.5. + H.10. Jabeek

    Brosius Johanna A.9.1.1.10.1. Lingen (Dld.)
    Brouwers Jan B.7.10.

    Brouwers Joannis B.2. Neeroeteren (B.)

    Brouwers Leonardus B.2.1. Neeroeteren (B.)

    Brouwers Pierre B.2. Neeroeteren (B.)

    Bruggeman Roger N.1.2.2. Hoensbroek

    Bruggeman Sjef N.1.2. Hoensbroek

    Brugman Cornelia LE- C1.1.4. Tuil

    Brugman Sijgje (Sijke) LE- C1.1.4. Tuil / Haaften

    Bruin de Geertruida Louisa Maria N.2. Voerendaal / Kerkrade

    Brunen ? F.4.4. Traar (Duitsland)

    Brunen Erica F.4.4.2. Traar (Duitsland)

    Brunen Lotte F.4.4.1. Traar (Duitsland)

    Budding Anna LE- C3. Nijmegen
    Buijks Maria Elisabeth C.5.4.3.6. Teteringen

    Buijsters Maria Adriana C.5.3.4.1.3. Capelle

    Burgui Elisabet LE- E2. Rotterdam

    Buscheuers Bartholomaeus Joannes 1.5.5. Sittard

    Buscheuers Joannes Michaëlis 1.5.5.1. Sittard
    C Camus Antonine 5.1.1.1. Gisors (Frankrijk)

    Canisius Maria Elisabetha LE- A21. Nuth
    Cardaun Agnes Maria E.2.
    Cardinale Dmiano M.3.2.1.

    Cardinale Guiseppe M.3.2. Adriano (It.)

    Cardinale Marcello M.3.2.2.

    Casteel van de Elisabeth C.5.4.3.5. Roosendaal

    Caumans Peter Hubert F.7.2.1.

    Cellissen Anna Maria F.7.3.2.

    Ceulen Barthelomeus 1.2.8.4. Sittard

    Ceulen Maria Gertruid 1.2.8.5. Sittard / Stein

    Ceulen Petrus 1.2.8.2. Sittard

    Charuwan Techajaroenkun F.3.2.6. Kalasin (Thailand)

    Chau Tongfau Hermanna K.6. Zwolle / Lanaken (B.)

    Chau Yu Siang K.6. Zwolle

    Christophe Henricus Hubertus Arnoldus M.1. Brunssum

    Christophe Maria Mathilda M.1. Brunssum

    Claassen Maria Cornelia Hubertina H.4.3. Heerlen

    Claessen Hendrik Jacobus N.2.4. Ubach over Worms

    Claessen Hubertus Hendrik N.2.4. Uabach over Worms / Limbricht

    Claessen Jeroen Hendrik N.2.4.1. Limbricht

    Claessen Joanna (Anna) Gertrudis LE- A32. Sittard

    Claessen Maria Catharina 6.1. Schinveld

    Claessen Maria Cornelia Hubertina B.7.5.1.2.3. Elsloo

    Claessen Michiel Johan N.2.4.2. Limbricht

    Claessen Simon Willem N.2.4.4. Limbricht

    Claessen Virginie Elisa N.2.4.3. Limbricht

    Claessens Maria Gerarda Wilhelmina F.6.5. Beek
    Classen Maria H.12. Bergen

    Cleuskens Margaretha B.6.2. Stein

    Cleuskens Margaretha F.7.2.1.

    Cobben Maria Hubertina F.3.3. Elsloo
    Coenen Angelo N.1.3.1. Hoensbroek

    Coenen Elisabeth 1. + A.2. Sittard

    Coenen Gerardus 1.6. Sittard

    Coenen Joannes 1.6. Sittard

    Coenen Johannes Hubertus M.2.1.1. Hoensbroek

    Coenen Lins Laurentius N.1.3.

    Coenen Marie Henricus Hubertus N.1.3.

    Coenen Sandra Anna Johanna M.2.1.1. Hoensbroek / Schinveld

    Coenraads G.F. C.5.3.4.1.7.3.

    Coenraads Peter C.5.3.4.1.7.3.1.

    Coenraads Theo C.5.3.4.1.7.3.2.

    Colijn Adriaan LE- D1.2.1.5. Dussen / Almkerk Uitwijk

    Colijn Agatha LE- D4. Dussen

    Colijn Marinus LE- D1.2.1.5. Dussen

    Colijn Marinus LE- D1.2.1.4.1. Almkerk

    Collaris Fleur H.4.2.1.3.2. Heerlen

    Collaris Maike H.4.2.1.3.1. Heerlen

    Collaris Rob H.4.2.1.3.

    Comans Yvonne M.1.1. Soerabaja (Ind.) / Brunssum

    Cornel Antonie C.5.3.4. Raamsdonk

    Cornel Johanna C.5.3.4. Raamsdonk

    Cornelissen Johanna A.9.1.1.14.1. Valburg

    Corsten Pieter LE- A31. Broeksittard

    Corsten Willem LE- A31. Broeksittard

    Cörvers Jos H.2.7.2.

    Cörvers Joseph H.2.7.
    Cörvers J.E. H.2.7.

    Coumans Esther F.7.2.1.2.

    Coumans Gaston F.7.2.1.3.

    Coumans Harie F.7.2.1.

    Coumans Pascal F.7.2.1.1.
    Cousin Jacoba C.5.4.3. Zierikzee / Oosterhout

    Cousin Jacobus C.5.4.3. Zierikzee

    Cox Anna Catharina F.3.2. Beesel

    Crantzen Godfrid LE- A30.5. Sittard

    Crantzen Maria (Anna) Gertrudis LE- A30.5. Sittard

    Craus Frederic A.14. Peer (B.)

    Craus Joanne Margarethe A.14. Peer (B.) / Sittard

    Cremers Agnes LE- A16.1. Broeksittard

    Cremers Clara Gertrudis E.3.2.

    Cremers Dina LE- A30.6.4. Sittard

    Cremers Gerrie H.2.1.2.

    Cremers Jan Hubert H. Jabeek

    Cremers Johan H.2.1. Munstergeleen

    Cremers John H.2.1.1.

    Cremers Joseph LE- A30.6.4. Sittard

    Cremers Maria LE- A16.3. Broeksittard

    Cremers Maria Catharina H. Jabeek

    Cremers Maria Mechtildis LE- A30.6.4.1. Sittard

    Cremers Maria Mechtildis LE- A30.6.4.2. Sittard

    Cremers Matthias LE- A16. Broeksittard

    Cremers Mechtildis LE- A16.4. Broeksittard

    Cremers Sibilla LE- A16.2. Broeksittard

    Crijns Margaretha Maria Louisa M.2.1. Doenrade

    Cuijpers Ans H.7.7.1.

    Cuijpers Gabriël H.7.7. Jabeek
    Cuijpers Joseph Johan H.7.7. Jabeek

    Curvers Hubert Leonard M.4. Brunssum

    Curvers M.Ch. M.4. Brunssum

    Cüsters Anna LE- A9.1. Sittard
    D Daalen van Adriana LE- D1.2.1.6.2. Leerdam
    D Daalen van Jieles (vader) LE- D1.2.1.6. Arkel
    Daalen van Jieles (zoon) LE- D1.2.1.6. Arkel / Leerdam

    Daalen van Pieter LE- D1.2.1.6.1. Leerdam

    Daelmans Jan Arnold 5. Merkelbeek

    Daelmans (Dahlmans) Maria Mechtildis 5. Merkelbeek / Doenraedt

    Daemen Chantal H.2.8.3.

    Daemen Gerard Alphons H.2.8. ? / Heel

    Daemen Guido H.2.8.1.

    Daemen Maria Catharina B.7.10. Elsloo

    Daemen Marie Leonard H.2.8.

    Daemen Maurice H.2.8.2.

    Daemen Thoma B.7.10. Elsloo

    Dahlmans Maria Francisca LE- A33.2.7. Sittard

    Damen Anna Maria C.5.3.4.1.4.1. Moergestel / Breda

    Damen Arnoldus Adrianus Martinus C.5.3.4.1.4.1. Moergestel

    Damoiseaux Dominique N.1.1.1.

    Damoiseaux Lotje N.1.1.1.2.

    Damoiseaux Timo N.1.1.1.1.

    Daniëls Anna 2.

    Daniëls Marie Sophia LE- A33.2. Sittard

    Dassen Maria Catharina A.9.1.1. Sittard

    Dassen Maria Helena A.9.1.1. Sittard

    Dassen Maria Josepha A.9.1.1. Sittard

    Dautzenberg Odilia Maria LE- A18.2. Heerlen/Voerendaal

    Debets Robert Jozef Willem K.3.2. Simpelveld

    Debets Rudolf Albert Willem K.3.2. Simpelveld
    Debets Sammy Robert Ida K.3.2.1.

    Debije Catherine Josephe 6. Oirsbeek / Schinveld

    Debije Jan Michiels 6. Oirsbeek

    Debije Jan Nicolaas 6. Oirsbeek

    Deden Catharina Agnetis 1.1.1. Sittard
    Deiteren Catharina Agnetis 1.1.1. Sittard

    Deiteren Magaretha 1.1.3. Sittard

    Deiteren Wilhelmus 1.1.3. Sittard

    Dekker Gerrit LE- D1.2.1.3. Emmikhoven en Waardhuizen

    Dekker Teuntje LE- D1.2.1.3. Emmikhoven en Waardhuizen /
    Almkerk Uitwijk

    Delhoune Maria Catharina LE- A30. Sittard

    Delonge Marie Nathalie 5.1. Troyes Frankrijk

    Delonge Michel Alexandre Stanislas 5.1. Troyes Frankrijk

    Demandt Anna Catharina B.7.5.1.2.2. Berg a/d Maas / Beek

    Demandt Hubertus Wilhelmus F.3.5.3.

    Demandt Johannes Hubertus B.7.5.1.2.2. Berg a/d Maas

    Demandt Johannes Josephus F.9.7. Berg a/d Maas

    Demandt Maria Catharina A.9.9.5.2. Sittard

    Demandt Maria Johanna Josephina F.9.7. Berg a/d Maas / Beek

    Demandt Ronald Johannes Magdalena F.3.5.3.1.

    Demandt Vera Gertruda Louise F.3.5.3.2.

    Derks Maria Ida A.9.1.3. Einighausen

    Deteren Cornelia 1.1.6. Sittard

    Deteren Henricus 1.1.2. Sittard

    Deteren Regina Barbara 1.1.5. Sittard

    Deteren Reinerus 1.1. + A.2. Sittard

    Deteren Wilhelmus 1.1.4. Sittard

    Deumens Adam 4. Doenrade

    Deumens Anna Elisabeth 6.1.

    Deumens Marie Elisabeth 4. Doenrade / Oirsbeek

    Deumens Peter 5. Doenrade
    Deventer van John Walter Eduard F.9.7.1. Depok (Indonesië)

    Deventer van Karel F.9.7.1.

    Deventer van Kenny Roy F.9.7.1.2. Geleen

    Deventer van Randy John F.9.7.1.1. Geleen
    Dewit Anna Maria B.7.5.1.10. Elsloo

    Dewitte Anna Catharina H.2.7.

    Dickmann Agnes B.7. Gent (B.)

    Diederen Richard F.6.5.3.

    Diependaal Adriaan C.5.10.1.9. Oosterhout

    Diependaal Adrianus C.5.10.1.9.2. Oosterhout

    Diependaal Anna C.5.10.1.9.4. Eijgelshoven

    Diependaal Anna C.5.10.1.9.1. Oosterhout / Hüth (Dld.)

    Diependaal Clasina C.5.10.1.9.6. Schaesberg

    Diependaal Cornelis C.5.10.1.9.5. en C.5.10.1.5.2. Eijgelshoven

    Diependaal Hendrik C.5.10.1.9.8. Schaesberg

    Diependaal Marinus C.5.10.1.9.9. Schaesberg

    Diependaal Paulus C.5.10.1.9. Oosterhout

    Diependaal Paulus C.5.10.1.9.7. Schaesberg

    Diependaal Willem C.5.10.1.9.3. Oosterhout

    Dieteren Henricus 1.1. Sittard

    Dieteren Reinerus 1.1. + A.2. Sittard

    Dijck (van) Arnold Breberenus LE- A14.1. Maastricht

    Dijck (van) Werner Breberenus LE- A14.

    Dijcks Maria Anna LE- A19. Sittard

    Dilssen van Catharina Elisabeth B.7.10.2. Urmond

    Dinjens Kas E.3.4.1. Maastricht

    Dinjens Loek E.3.4.1. Maastricht

    Dinjens Nico E.3.4.1. Maastricht

    Dinjens Raymond Servaas Alice E.3.4.1. Maastricht

    Doeland van Baltus LE- C1.1.4.5. Haaften

    Doeland van Johanna Maria Cornelia LE- C1.1.4.5.2. Haaften

    Doeland van Karin Sophia LE- C1.1.4.5.1. Haaften

    Doeland van Klaas LE- C1.1.4.5. Haaften
    Doeland van Marius Nicolaas LE- C1.1.4.5.1. Zaltbommel

    Doeland van Wilhelmina Adriana LE- C1.1.4.5.3. Haaften

    Dohmen Catharina LE- A16.4. Broeksittard

    Dohmen Clara N. Schinveld / Voerendaal

    Dohmen Jan Pieter 6.

    Dohmen Joannis Antonius 7. Schinveld
    Dohmen Maria Augustina Mathias F.3.5.5.

    Dohmen Maria Elisabeth 7. Schinveld

    Dohmen Nicolaas Joseph N. Schinveld

    Dolmans Josephina Maria Gerarda F.7.2.2.2.

    Dols Chantal F.6.5.2.1.

    Dols Louis F.6.5.2.

    Dols Maria B.7.5.1.2.5.1. Beek

    Dongen van Maria C.5.3. Oosterhout

    Donkers Arnoldus C.5.7. Oosterhout

    Donkers Catharina C.5.7. Oosterhout

    Donkers Catharina C.5.7.1. Oosterhout

    Donkers Willem C.5.7.2. Oosterhout

    Doufet Anna Maria Francisca A.9.9.5.2. Sittard

    Doufet Anna Maria Hubertina LE- A33.2.7.9. Sittard

    Doufet Jan Hubert LE- A33.2.7.8. Sittard

    Douffet Anna Maria Francisca LE- A33.2.7.2. Sittard

    Douffet Annna Maria Hubertina Mechtildis LE- A33.2.7.5. Sittard

    Douffet Jan Willem A.9.9.5.2. Sittard

    Douffet Jan Willem LE- A33.2.7. + A.9.9.5.2. Sittard

    Douffet Jan Willem Joseph LE- A33.2.7.3. Sittard

    Douffet Joseph Simon A.9.9.5.2. + LE- A33.2.7. Broeksittard / Sittard

    Douffet Maria Cornelia LE- A33.2.7.4. Sittard

    Douffet Maria Paulina LE- A33.2.7.7. Sittard

    Douffet Martin LE- A33.2.7.1. Sittard

    Douffet Martin Douffet LE- A33.2.7. Sittard

    Douffet Willem Jozef LE- A33.2.7.6. Sittard
    Doutzenberg Odilia Maria LE- A18.2. Heerlen/Voerendaal

    Dreessen Maria Elisabetha 1.6.1. Sittard

    Dreissen Mechtildis 1.6.2. + LE- A20.1. Sittard

    Dries van den Louise Cornelia F.3.2.1. Den Haag

    Driessen Anna Elisabeth B.7.5.1.10.2. Stein
    Driessen Joannes Michael 1.6. Sittard

    Driessen Joannes Michael 1.6.5. Sittard

    Driessen Josefa K.8. Langbroich (Dld)

    Drissen Cornelius 1.6.3. Sittard

    Drissen Sophia 1.6.4. Sittard

    Drummen Elisabeth Franciscus M.2.1.1. Hoensbroek

    Duijzings Ali H.7.1.4.2.

    Duijzings Erik H.7.1.4.3.

    Duijzings Maikel H.7.1.4.1.

    Duijzings Theo H.7.1.4.

    Duijzings Zef H.7.1.4.

    Duinkerken J.J. M.5. Heerlen / Schinveld
    Duinkerken Otto M.5. Heerlen

    Dunne(n) den Teuntje LE- E1.1. ? / Rotterdam

    Dunnen den Johannes LE- E1.1.

    Durlet Maria C.5.4.7. Oosterhout
    E Eerkens Jeanne A.10. Brunssum
    Eggen Tiny H.7.1.2.

    Eghem van Josephina H. Jabeek

    Egmond van Rebecca N.2.3.1. Emmeloord

    Ehlen Maria Elisabeth A.9.1.1.4. Tüddern (Dld)

    Eijkenboom Anna Maria F.7.3. Meerssen

    Eijl van Adriaan C.5.4.5.3.4. Oosterhout

    Eijl van Adrianus Wilhelmus C.5.4.5.3.4.1. Oosterhout

    Eijl van Helena A. C.5.4.5.3.4.3. Oosterhout

    Eijl van Johannes L. C.5.4.5.3.4.4. Oosterhout
    Eijl van Matheus P.A. C.5.4.5.3.4.5. Oosterhout

    Eijl van Nicolaas Petrus C.5.4.5.3.4. Oosterhout

    Eijl van Wilhelmus Adrianus C.5.4.5.3.4.2. Oosterhout

    Eijs van Gertrudis LE- A30.6.4. Sittard

    Elissen Anna Gertrudis B.7.5.2.

    Emmen Cornelis C.5.3.1. Oosterhout

    Emmen Maria C.5.3.1. Oosterhout

    Emonds Marie Agnes LE- A30.6. Sittard

    End op het Willem 1.2.5.1.

    Engelen Frans K.4. Dremmen (Dld.)

    Engelen van Antonia C.5.10.2.1. Oosterhout

    Engelen van Antonia C.5.10.2.5. Oosterhout

    Ernst Adrianus C.5.20.3.6. Oosterhout

    Ernst Adrianus Johannes C.5.10.2.3.7.3. Oosterhout

    Ernst Adrianus Martinus C.5.10.2.3.7.1. Oosterhout

    Ernst Catharina C.5.20.3.8. Oosterhout

    Ernst Cornelia C.5.20.3.3. Oosterhout

    Ernst Cornelis C.5.20.3.5. Oosterhout

    Ernst Helena C.5.10. Oosterhout

    Ernst Hendrik C.5.10.2.3.7.

    Ernst Hendrik C.5.20.3. Oosterhout
    Ernst Johannes C.5.20.3.9. Oosterhout

    Ernst Leendert C.5.20.3.7. Oosterhout

    Ernst Maria C.5.20.3.2. Oosterhout

    Ernst Marinus C.5.20.3.10. Oosterhout

    Ernst Marinus Adrianus C.5.10.2.3.7.2. Oosterhout

    Ernst Pieter C.5.20.3. Oosterhout

    Ernst Pieternella C.5.10.2.10.4.

    Ernst Pietronella C.5.20.3.1. Oosterhout

    Ernst Wilem C.5.20.3.4. Oosterhout
    Es van Maria Catharina F.3. Elsloo

    Es van Mathijs Hubert F.3. Elsloo
    Evers Adrianus Cornelis C.5.4.3.9. Breda

    Evers Adrianus Johannes C.5.4.3.9. Breda

    Evers Adrianus Wilhelmus C.5.4.3.9.1. Oosterhout

    Extra Ria H.14.6.
    F Faassen Leijntje LE- C1.2. Dussen
    Feijs Lambertus Winandus 2. Doenrade

    Feijs Maria Catharina 2. Doenrade / Oirsbeek

    Feits Maria Catharine LE- A32.2. Sittard

    Fens Adriaan C.5.4. Oosterhout

    Fens Maria Johanna C.5.4. Oosterhout

    Feron Anna Catharina B.7.5.2.2. Geulle

    Feron Anna Maria Hubertina Josephina F.9.3. Elsloo

    Feron Joannes Franciscus B.7.5.2. Geulle

    Feron Petrus Joannes B.7.5.2. Geulle

    Fleischeuer Jan Frans Everhard 6. Oirsbeek

    Fober Maria Margaretha K.9. Brunssum

    Foulon Julie Jeanne A.9.1.1.4.7. St Gillis (B.)

    Foulon Pierre Thomas A.9.1.1.4.7. St Gillis (B.)

    Franssen Harrie F.9.4.2.

    Franssen Sef F.9.4.

    Franzen A. 6.10.2.

    Franzen Anna Maria 6.7.2. M÷dchen-Gladbach / Schinveld

    Franzen Cornelis 6.7. Randerath (Dld) / Schinveld

    Franzen Frans Joseph Hubert 6.10.5. ? / Schinveld

    Franzen Franciscus Josephus Hubertus 6.10. Schinveld

    Franzen Gertruid 6.7.4. M÷dchen-Gladbach / Brunssum

    Franzen Herman Joseph 6.10. Schinveld

    Franzen Hubert 6.7.5. M÷dchen-Gladbach

    Franzen Hubertina 6.7.3. M÷dchen-Gladbach / Schinveld

    Franzen Johan Leonard 6.10.4. Schinveld
    Franzen Josephina 6.7.1. M÷dchen-Gladbach / Brunssum

    Franzen M.J. 6.10.7.

    Franzen Maria Catharina 6.10.3. Schinveld

    Franzen Peter Joseph 6.10.1. ? / Schinveld

    Franzen Peter Leonard 6.10.6. Schinveld

    Franzen Theodoor 6.7.6. M÷dchen-Gladbach / Berberbeki (Letland)

    Franzen Wilhelmina 6.7.7. M÷dchen-Gladbach / Heerlen

    Fredrix A.M. F.10.11.

    Fredrix Anna F.10.10. Elsloo

    Fredrix Anna Maria Magdalena F.3.5. Elsloo

    Fredrix B.L. F.10.2.

    Fredrix E. F.10.6.

    Fredrix Franciscus Hubertus F.10.

    Fredrix G.L. F.10.9.

    Fredrix Jan Hubert F.3.5. Elsloo
    Fredrix L.H. F.10.1.

    Fredrix Ludovicus Hubertus F.10.

    Fredrix M.E. F.10.5.

    Fredrix M.M. F.10.7.

    Fredrix M.P. F.10.3.

    Fredrix Maria Elisabeth F.10.4. Elsloo

    Fredrix Th. F.10.8.

    Freund Josephina C.5.4.8. s-Gravenhage

    Frings Huub K.3.1.

    Frings Jolanda Hubertina Maria Gerarda K.3.1.

    Frings Mia H.7.1.2.

    Frische Anna Gertrude A.14. Peer (B.)

    Frissen Elisabeth H.14.3. Hulsberg/Voerendaal

    Frissen Jan M.5.2. Heerlen

    Frissen Jordi M.5.2.2. Heerlen
    Frissen Sander M.5.2.1. Heerlen

    Frissen Sjef M.5.2. Heerlen

    Frohn Faith H.4.2.1.2.2. Heerlen
    Frohn Kain H.4.2.1.2.1. Heerlen

    Frohn Natasja Maria Dietrich Carola H.4.2.1.2. Kerkrade

    Froohmen Maria LE- A12. Broeksittard

    Frost Elfriede F.9.8. Geleen

    Frusch M.J.H.G. B.7.5.1.2.3.5.
    G Gabriël Maria Francisca N.1.3.

    Geelissen Jozef 6.8.
    Geerlings Christiaan Hubert F.3.2. Beesel

    Geerlings Maria Aldegonda F.3.2. Beesel / Elsloo

    Geerssen Maria H.2.3. Brunssum

    Geilen Joanna Marie LE- A32.4. Wehr (Dld.)

    Gelis Maria Aldegonde B.2. Neeroeteren (B.)

    Geraedts Anna Catharina B.7.5.4.2.

    Geraths Maria Theresia N. Schinveld

    Gering Claire Marie M.2. Ans (B.) / Sittard

    Gering Jan Lambert M.2. Ans (B.)

    Gerits Ed E.3.2.

    Gerits Esther E.3.2.3. Wijnandsrade

    Gerits Hedy E.3.2.1. Wijnandsrade

    Gerits Jan Mathijs E.3.2.

    Gerits Linda E.3.2.2. Wijnandsrade

    Gerritsen Famke H.14.2.1.1.

    Gerritsen Johan H.14.2.1.

    Gerritsen Mats H.14.2.1.2.

    Gerritsen Peter H.14.2.1.

    Geurts Andries Leonardus F.7.2.

    Geurts Anna M. F.7.2.

    Geurts Antonius Joost M. H.4.3.1.1. Bingelrade
    Geurts Dirk Johannes H.4.3.1. Bingelrade

    Geurts Edith M.J.M. H.4.3.1.2. Bingelrade

    Geurts Joost Willem H.4.3.1. Bingelrade

    Geus de P.A.J. C.5.10.2.8.5.3.

    Ghijsen Maria B.7.5. Elsloo

    Gieben Cornelus Eduardus Anne E.6.3.1. Heerlen

    Gieben Elisabeth Johanna Sarah E.6.3.2. Heerlen

    Gieben Johannes Cornelis E.6.3. 's Gravenhage

    Gieben Paulus Gerardus E.6.3. 's Gravenhage / Heerlen

    Gijsen Mathijs B.7.5. Elsloo

    Gils van Hendrika C.5.5. Loon op Zand
    Göbbels Heinrich F.4.1.

    Godschalk Johanna Cornelia F.3.5.2.

    Godschalk Petrus Johannes F.3.5.2.

    Goedhart Maike LE- C1.1.1. Zijderveld (Everdingen)

    Goertz Gerd K.8.2. Geilenkirchen (Dld.)

    Goertz Herbert Thomas K.8.2. Geilenkirchen (Dld.)

    Goertzen Catharina Maria Elisabeth K.10. Heerlen / Schinveld

    Goertzen Wilhelm Jozef K.10. Heerlen

    Goessens Albert F.3.7.2.

    Goessens Loes F.3.7.2.1.

    Goessens Roel F.3.7.2.2.

    Goltsteijn Desiree F.7.3.3.1.

    Goltsteijn Esther Wilhelmina F.7.3.3.2. Sittard

    Goltsteijn Jan F.7.3.3.

    Goltsteijn Marcel Theodoor Hubertus F.7.3.3.3. Sittard

    Gooijen Maria Elisabeth H.7.3. Doenrade

    Goossen Henricus B.7.5.1.10.2. Stein

    Goossen Henricus B.7.5.1.10.2. Stein

    Goossen Jack B.7.5.1.10.2.2.
    Goossen Marion B.7.5.1.10.2.1.

    Goossens F.G. H.2.3.3.

    Goossens Joseph H.2.3.3.

    Goossens Maria Anna B.7.5.4. Ulestraten

    Gördz Jacques LE- A29. Sittard

    Gorissen Frans Arnold H.7.3. Doenrade

    Gorissen Maria Elisabeth Gerarda H.7.3. Doenrade

    Gorissen Maria Josephina 6.10. Schinveld

    Görts Anne Catherine LE- A29.3. Sittard

    Görts Marie Elisabeth LE- A29.2. Sittard

    Görts (Geurts) Johan Joseph LE- A29. Sittard
    Görtz Joannes Petrus LE- A29.1. Sittard

    Gardyn Rosalie LE- A33.2.7.2.

    Graumans Johanna C.5.3.8.4.5. + C.5.3.8.4.7.

    Groen in 't Pietronella C.5.10.1.5. Oosterhout

    Gronenschild Frederike Ylvi David E.3.3.1.1. Heerlen

    Gronenschild Lucas Patricia E.3.3.1.2. Heerlen

    Gronenschild Michiel Hendrikus Marie E.3.3.1. Heerlen

    Groot de Nieske M.5. Heerlen

    Grootveld Abraham LE- E1.2. ? / Rotterdam

    Grootveld Geertruida Jacoba LE- E1.2.2. Rotterdam
    Grootveld Johanna LE- E1.2.1. Rotterdam

    Grootveld Johanna Maria LE- E1.2.4. Rotterdam

    Grootveld Johannes Willem LE- E1.2.3. Rotterdam

    Grunsven van Anne Marie N.1.1.3.

    Gülick van J.H.J. 6.10.7.
    Gschwend Johannes C.5.4.5.3.3. Oosterhout
    Gschwend Johannes Hubertus C.5.4.5.3.3. Oosterhout
    H Haartmans Christina Josephina F.3.7. Stein

    Habets Hubertina Maria N.3. Weustenrade
    Habets Jozefa Maria H.12.6. Brunssum

    Hagen Johanna Gertrud LE- A32.5. Sittard

    Hagenmiller Everdina Jacoba Andrea H.12.5. Brunssum

    Ham van Cornelia C.5.5.3.1. Oosterhout

    Ham van Cornelis C.5.10.2.1.1.2. Oosterhout

    Ham van Gerard C.5.10.2.1.1. Oosterhout

    Ham van Maria C.5.10.2.8. Oosterhout

    Ham van Pieternella C.5.10.2.1.1.1. Oosterhout

    Hamecher Joseph LE- A33.2.3. Tüddern (Dld.)

    Hameckers Johann LE- A33.2.3. Tüddern (Dld.)

    Hamers Agatha LE- A9.1. Sittard

    Hamers Lambertus 0. Sittard

    Hamers Lambertus LE- A9. Sittard

    Hamers Maria helena A.9. Sittard

    Hamers Petrus A.9. Sittard

    Hamers Petronella 0. Sittard

    Hamers Petrus 1. Sittard

    Hansen Johannes Gerardus K.10.2. Heerlen

    Hansen Mika K.10.2.1. Schinveld

    Hansen Rogier Johannes Stephan K.10.2. Heerlen

    Hanssen Anna Maria Hebrtina E.3.3.

    Hanssen Hendrikus Gerardus Joseph A.9.1.1.10.1. Amsterdam

    Hanssen Hendrikus Johannes Petrus A.9.1.1.10.1. Amsterdam

    Haperen van Maria C.5.4.3.10. Oudenbosch

    Haperen van Maria Cornelia C.5.4.3.3. Oudenbosch

    Haperen van Marijn C.5.4.3.3. + C.5.4.3.10. Oudenbosch

    Hartgerink Frits H.7.12.2. Hoensbroek

    Hartman Wilma Maria F.3.2.4. 's Gravenhage / Vlaardingen

    Hartmans Marie Anne A.9.9. Sittard
    Hausmanns Lia H.2.9.
    Heering Maria Elisabeth K. Kerkrade

    Heijen Chris E.6.4. Kerkrade

    Heijen Elisabeth Marie Christiaan E.6.4.1. Heerlen

    Heijen Helena Maria Pauline E.6.4.3. Voerendaal (Ubachsberg)

    Heijen Maria Gertrudis F.9.6. Stein

    Heijen Nicolle Maria Martine E.6.4.2. Heerlen

    Heijen Niek E.6.4. Kerkrade / Voerendaal (Ubachsberg)

    Heijen Stephanie Maria Josephina E.6.4.4. Voerendaal (Ubachsberg)

    Heijnen Maria Johanna B.7.5.1.1. Elsloo

    Heijnen W.A.M. C.5.10.2.3.6.3.

    Heinen Anne Hubertina Maria Johanna K.3.2. Simpelveld

    Heinen Hendrik A.9.9.5.4. Sittard

    Heinen Hendrik A.9.9.5.7. Sittard

    Heinen Jacob A.9.9.5.6. Sittard

    Heinen Jacob LE- A33.2.7.2. + A.9.9.5. Sittard

    Heinen Jan Mathis A.9.9.5.9. Sittard

    Heinen Jan Michiel A.9.9.5.2. Sittard

    Heinen Jan Michiel LE- A33.2.7.2. Sittard

    Heinen Johannes Jacob A.9.9.5. Sittard

    Heinen Maria Anna A.9.9.5.8. Sittard

    Heinen Maria Catharina A.9.9.5.5. Sittard

    Heinen Maria Gertrudis A.9.9.5.3. Sittard

    Heinen Marie Elisabeth A.9.9.5.1. Sittard

    Heinen Peter Le- A2.3. Broeksittard

    Heinen Willem A.9.9.5. Sittard

    Hekelaar Elisabeth Maria C.5.4.3.5.1. Breda

    Hekelaar Jan Franciscus C.5.4.3.5. Roosendaal

    Hekelaar Josephus C.5.4.3.5. Roosendaal / Breda

    Helden van Elles F.7.2.4.3.

    Helden van Hub F.7.2.4.

    Helden van Hub F.7.2.4.2.
    Helden van Richard F.7.2.4.1.

    Helden van Theodora Catharina K.10.2. Heerlen
    Hellenbrand Anna H.4.5.2. Brunssum

    Hemert van Adriana LE- D1.2.1.7. Almkerk

    Hendrik Meures A.9.1.1.4.

    Hendriks Anna Catharina M. Bingelrade

    Hendriks Jan Leonard K.13. Schinveld

    Hendriks Johanna Adeline K.13. Schinveld

    Hendriksen Jacoba Helena C.5.4.5.3.6.

    Hensels Jos F.9.10.2.

    Hensels Koen F.9.10.2.1.

    Henskens Hubertina Francisca Maria H.7.3.2. Heerlen

    Henskens Michel Jozef Gerardus H.7.3.2. Heerlen

    Henzelmans ? H.12.4.

    Henzelmans Johan H.12.4.1.

    Henzelmans Marjo H.12.4.2.

    Herings Henricus 6.1. Schinveld

    Herings Joannes Leonardus 6.1.1. Schinveld

    Hermans Adriana C.5.10.1.5.1. Oosterhout

    Hermans Anna Elisabeth 1.2.1.4. Sittard

    Hermans Helena Cornelia Maria C.5.10.1.5.2. Oosterhout / Ubach over Worms

    Hermans Jan Leonard K. Kerkrade

    Hermans Maria Agatha N.1.

    Hermans Maria Josephina K. Kerkrade / Schinveld

    Hermans Marinus C.5.10.1.5. Oosterhout

    Hermans Petrus Cornelis C.5.10.1.5. Oosterhout

    Hermsen Wilhelmina LE- C2.3. Velp

    Herndorf Jan Lambert LE- A30.6.4. Sittard

    Herssen Elisabeth B.6.6.7. Elsloo

    Herssig Martinus B.6.6. Nijmegen

    Hertog den Arie LE- C1.1.5.2. Everdingen
    Hertog den Jan LE- C1.1.5. Everdingen

    Hertog den Willem Adrianus LE- C1.1.5.1. Everdingen

    Hertsig Agnes B.6.6.4. Elsloo
    Hertsig Augustinus B.6.6.3. Elsloo

    Hertsig Christophe B.6.6. Nijmegen / Elsloo

    Hertsig Hendrik B.6.6.1. Maastricht / Elsloo

    Hertsig Jan B.6.6.6. Elsloo

    Hertsig Joanna Sophia B.6.6.5. Elsloo / Itteren

    Hertsig Peter Hendrik B.6.6.2. Elsloo

    Hertsig Petronella B.6.6.8. Elsloo

    Heunen Johannes Petrus 2.4.1. Merkelbeek / Oirsbeek

    Heunen Maria Ida 2.4.4. Merkelbeek

    Heunen Marie Josephe 2.4.3. Merkelbeek / Oirsbeek

    Heunen Peter 2.4. Merkelbeek

    Heunen Wijnand 2.4.2. Merkelbeek / Schinnen

    Heusden van Helena C.5.4.3.2. Antwerpen (B.)

    Heutz Cornelie 1.2.9. Sittard

    Heutz Maria Martha H.4.4. Schinnen

    Heuvel van de Jaantje 7.10. Gronau (Dld.)

    Hilgers Johannes H.6. Süsterseel (Dld)

    Hilgers Karl H.6. SŘsterseel (Dld)

    Hilvers Aike H.12.1.

    Hilvers Carina H.12.1.3.

    Hilvers Harm H.12.1.

    Hilvers Jos H.12.1.2.

    Hilvers Marijke H.12.1.1.

    Hilvers Noël H.12.1.4.

    Hochstenbach Bertha B.7.5.1.2.5.3. Stein

    Hoeppermans Leonie Wilhelmina E.3.4. Heerlen

    Hofkens Ludovica C.5.10.2.3.

    Hollanders Anna Katharina N.2.1. Heerlen

    Hönen Mia M.5.2. Heerlen

    Hooijen Johanna Wilhelmina C.5.3.4.1.4.1. Moergestel
    Hoorn van Wilhelmina H.7.3.3. Hoensbroek

    Horselenberg Angelique H.14.4.2.

    Horselenberg Emile H.14.4.
    Horselenberg Roland H.14.4.1.

    Houben Henricus Hubertus Johannes F.9.6.1. Stein

    Houben Herman Judith Antoon F.9.6.2. Stein

    Houben Jan F.9.6. Stein

    Houben Johannes Gerardus F.9.6. Stein / Nieuwstadt

    Houben Maria Catharina A.9.9.5.2. Sittard

    Houben Maria Elisabeth B.7.5.2. Geulle

    Houben Maria Henriette F.9.6.3. Stein

    Houben Neleken LE- A6. Sittard

    Houbrichts Maria F.10.

    Hoven Guillaume F.9.1. ? / Beles (Lux.)

    Hoven Bertien F.9.1.3.

    Hoven Harrie F.9.1.2.

    Hoven Sophie F.9.1.1.

    Hoven van Pietronella LE- D1.2.1.5. Arkel

    Huibers Miriam N.1.4.

    Huijben Adrianus C.5.3.4.1.4.5.

    Huijnen Maria Elisabeth F.6.2. beek

    Huijskens Helena C.5.4.3.9. Breda

    Hundorf (Oberndorf) Jan Theodor LE- A30.6.4. Sittard

    Hungelmann Catharina Anna Johanna Mathilde A.9.1.1.10.1.1. Utrecht / Amsterdam

    Hungelmann Heinrich Bernard Paul Ambrosius A.9.1.1.10.1. Lingen (Dld.) / Utrecht

    Hungelmann Johann Bernard A.9.1.1.10.1. Lingen (Dld.)

    Huveneers Jan Joseph B.7.5.4.1. Heer

    Huveneers Maria Antonius Hubertus Jacobus B.7.5.4.1. Heer
    Hylkema Jan (vader) K.11. Schinveld

    Hylkema Jan (zoon) K.11. Schinveld
    Hylkema Marcel Guilliaume Adje K.11.2. Schinveld

    Hylkema Nicole Gerarda Theresia K.11.1. Schinveld
    I IJssel van den Johannes Gerardus Marinus E.3.4.2. Benschop
    Ilverenbeek van Anna Cornelia C.5.4.3.4. Oudenbosch
    J Jaarsveld van Gijsbert LE-C1.3.6. Rotterdam/Herwijnen
    Jaarsveld van Teunis LE-C1.3.6. Rotterdam/Herwijnen
    Jacobs Bram M.4.2.1.

    Jacobs Daniël Willem H.4.2. Schinveld

    Jacobs Maria Helena H.4.2. Schinveld

    Jacobs Nico M.4.2.

    Jans Sophia LE- A8.1. Sittard

    Jansen A.C.M. C.5.10.2.3.9.5.

    Jansen Angela E.3.4.1. Maastricht

    Jansen Cornelia LE- A22.1 + 1.5. Sittard

    Jansen Ger K.12. Heerlen / Schinveld

    Jansen Gertrudis LE- A8.3. Sittard

    Jansen Johan Heinrich K.12. Heerlen

    Jansens Helena Maria C.5.4.5.3.4. Oosterhout

    Janssen Alletta Maria H.12. Bergen / Schinveld

    Janssen Anna Elisabeth 6.3. Schinveld

    Janssen Anna Maria Johanna F.3.3.7. Elsloo

    Janssen Antoon H.12. Bergen

    Janssen Arnoldus LE- A8. Sittard

    Janssen Cornelia 1.5. Sittard

    Janssen Elisabeth B.7.10.1. Elsloo

    Janssen Fia H.2.4.1.

    Janssen Gerard Marie F.3.3.5. Elsloo

    Janssen Hein H.2.4.

    Janssen Hendrik LE- A33.2.3. Broeksittard

    Janssen Henricus LE- A8.4. Sittard

    Janssen Hubertina Johanna Maria F.3.3.4. Elsloo

    Janssen Hubertus Hendrikus Antonius K.9. Brunssum
    Janssen Jan Hubert H.2.4.

    Janssen Jan Joseph Hubert F.3.3. Elsloo

    Janssen Jan Nicolaas A.9.7. Sittard
    Janssen Jean H.2.4.2.

    Janssen Joannes LE- A8.2. Sittard

    Janssen Joseph Hubert F.3.3. Elsloo

    Janssen Jules G.1.8.2.

    Janssen Julia Louisa Marie F.3.3.8. Elsloo

    Janssen Lenie B.7.5.1.2.2.1. Beek

    Janssen Leonard A.9.7. Sittard

    Janssen Linda G.1.8.2.2.

    Janssen Lodewijk LE- A33.2.3. Broeksittard

    Janssen Louis Jozef Hubert F.3.3.2. Elsloo

    Janssen Louisa Maria Gertrude K.9. Brunssum

    Janssen Magdalena Nicolina Maria Hubertina F.3.3.3. Elsloo

    Janssen Marcel H.2.4.3.

    Janssen Maria Hubertina Josephina F.3.3.1. Elsloo

    Janssen Mathieu Maria Louis F.3.3.6. Elsloo

    Janssen Mia B.7.5.1.10.3.

    Janssen Nico H.2.4.4.

    Janssen Sanne G.1.8.2.1.

    Janssen(s) Marie 4. Doenrade

    Jehsen Maria Catharina LE- A33.2.3. Tüddern (Dld.)

    Jennen Anna Elisabeth 1.2.1.4.4. Sittard

    Jennen Guillaume 1.2.1.4. Sittard

    Jennen Guillaume 1.2.1.4.1. Sittard

    Jennen Jacob 1.2.1.4.5. Sittard

    Jennen Jan Gerard 1.2.1.4. + A.9.7.8. Sittard

    Jennen Jan Gerard A.9.7.8. + 1.2.1.4. Sittard

    Jennen Jan Willem 1.2.1.4.6. + A.9.7.8. Sittard
    Jennen Jan Willem A.9.7.8. + 1.2.1.4.6. Sittard

    Jennen Marie Rose 1.2.1.4.3. Sittard

    Jennen Pierre 1.2.1.4.2. Sittard
    Jeuckens Marie Clara Hubertina 1.5.5.8. Sittard

    Jeukens Anna Petronella Josepha Augusta 1.5.5.5. Sittard

    Jeukens Joseph Mattis 1.5.5.7. Sittard

    Jeukens Maria Barbara Catharina F.7.7. Rijckholt

    Jeukens Mathijs 1.5.5. Eijsden

    Jeukens Toussaint 1.5.5. Eijsden / Sittard

    Jeurissen ?? M.4.1.2.

    Jeurissen Marvin M.4.1.1.

    Jeurissen Wil M.4.1. Echt

    Jobse J. C.5.10.2.3.9.2.

    Jökens Peter Anton 1.5.5.6. Sittard / Amstenrade

    Jolie Maria Catharina C.5.3.2. Oosterhout

    Jong de Adriana C.5.4.3. Oosterhout

    Jong de Ginia H.12.5.3.

    Jong de Johanna Wilhelmina C.5.4.5.3. Oosterhout

    Jong de Maria C.5.10.2.3.9.

    Jong de Maria Johanna C.5.4.3. Zierikzee

    Jongen Anna Elisabeth 6. Oirsbeek

    Jonkhout Beau Anna Tonia H.4.4.3.1. Sittard

    Jonkhout Jean H.4.4.3. Geulle

    Jonkhout Kay Thieu Marlou H.4.4.3.2. Sittard
    Jonkhout Peter Johannes H.4.4.3. Sittard

    Jooren Anna C.5.4.3.12.

    Joseph Henriëtte F.9.7.1.

    Joseph Willems A.9.1.1.4.
    K Kampo a Anna Maria LE- A32.1. Sittard
    Kampvaart Anna Frederika C.5.4.3.13. Bergen op Zoom / Breda

    Kampwart Anna Frederika C.5.4.3.13. Bergen op Zoom / Breda

    Kampwart Maria Hendrika C.5.4.3.13.1. Breda
    Kampwart Wenselaar C.5.4.3.13. Bergen op Zoom

    Kars Adriaan LE- D1.2.1. Almkerk Uitwijk

    Kars Lijntje LE- D1.2.1. Almkerk Uitwijk

    Kassaye Aïda Esther F.9.5.3.1.

    Kassaye Eva Simone F.9.5.3.2.

    Kassaye Wesson F.9.5.3. Ethiopië

    Keim Franciscus Martinus C.5.4.3.12. Oosterhout

    Keim Hendrikus Johannes C.5.4.3.12. Oosterhout

    Kemmel van Willem C.5.1.3. Oosterhout

    Kemmele van Johanna C.5.1.2. Oosterhout / Bergen op Zoom

    Kemmele van Johannes C.5.1.1. Oosterhout

    Kemmele van Petrus Johannes C.5.1. Ledighem (B.) / Oosterhout

    Kemmele van Philippus Jacobus C.5.1. Ledighem (B.)

    Kempener Alphons Hubertus F.7.7. Rijckholt

    Kempener Maria Hubertina Josephina F.7.7. Rijckholt

    Kengen Anna Maria Hubertina G.1.2. Geulle

    Kessen Catharina Anna Maria B. Elsloo

    Kessen Petrus B. Elsloo

    Keulemans Appolonia C.5.4. Oosterhout

    Keulemans Bernardus C.5.10.2.5. Oosterhout

    Keulemans Cornelis C.5.10.2.5.4. Oosterhout

    Keulemans Hendrika C.5.10.2.5.3. Oosterhout

    Keulemans Hendrikus C.5.3.4.1.5.1.2.

    Keulemans Johannes C.5.3.4.1.5.1.1.

    Keulemans Kees C.5.3.4.1.5.1.

    Keulemans Petrus C.5.10.2.5.2. Oosterhout
    Keulemans Pieter C.5.10.2.5. Oosterhout

    Keulemans Wilhelmus C.5.3.4.1.5.1.3.

    Keulen Anna Elisabetha 1.2.8.6. Sittard

    Keulen Bartholomeus 1.2.8. Sittard

    Keulen Maria Cäcilia 1.2.8.1. Sittard
    Keulen Maria Cornelia 1.2.8.9. Sittard / Elsloo

    Keulen Petrus Matthias 1.2.8.7. Sittard

    Keulen Petrus Wilhelmus 1.2.8.3. Sittard

    Kevers Maria Hubertina B.7.5.4.3.

    Kieboom van den Catharina Maria C.5.3.4.1.5. Raamsdonkveer

    Kievit de Joanna C. Oosterhout / Rotterdam
    Kivit de Elisabeth C.5.6. Oosterhout

    Kleef van Margriet B.7.5.1.2.3.4.

    Kleinen Elisabeth Hubertina N.2.4. Ubach over Worms

    Kleinjans Anne Pia K.9.2.2. Brunssum

    Kleinjans Jan Joseph K.9.2. Brunssum

    Kleinjans Jozef Marie K.9.2. Brunssum

    Kleinjans Louisa Josephina K.9.2.1. Brunssum

    Klepper de Anna LE- D1.2.

    Kleuskens Gerarda Maria Bernardina H.7.3.1. Boxtel

    Klijs Maria C.5.3.5. Oosterhout

    Klinkien Bianca M.1.1.2.

    Klodewijk Hendrika LE-D1.2.1.2.

    Klok Trijntje H.12.1.

    Klop Mereke LE- C1.1.4.5. Haaften

    Knapen Johanna C.5. Oosterhout

    Knapen Willem (Wouter) C.5. Oosterhout

    Knarren Corina Hendrika H.4.4.2. Schinnen

    Knippenberg Peter Johannes (vader) H.4.3.2. Brunssum

    Knippenberg Peter Johannes (zoon) H.4.3.2. Brunssum

    Knubben Maria Cornelia H.2.8.
    Knur Katharina Brigitta M.4. Brunssum

    Kodewijk van Hendrika LE- D1.2.1.1. Wijk en Aalbrug

    Kohlen Dominicus 2.

    Köhlen Joannes Arnoldus 1.2.8.8. Sittard

    Köhlen Joannes Petrus 1.2.8. Sittard
    Köhlen Maria A.4. Sittard

    Köhlen Mevis 1.2.8. Sittard

    Koning de Wilhelmina Johanna C.5.4.3.12.

    Koolen Johanna C.7.2. Hooge en Lage Zwaluwe / Oosterhout

    Koolen Johannes C.7.6. Hooge en Lage Zwaluwe / Oosterhout

    Koolen Laurentius C.7.7. Hooge en Lage Zwaluwe / Oosterhout

    Koolen Laurijs C.7. Oosterhout

    Koolen Louis C.7.4. Terheijden

    Koolen Maria C.7.1. Oosterhout

    Koolen Maria C.7.3. Hooge en Lage Zwaluwe / Oosterhout

    Koolen Maria Margaretha Jozefina H.3. + H.4. Heerlen

    Koolen Petronella C.7.5. Hooge en Lage Zwaluwe

    Koolen Petronella C.7.8. Hooge en Lage Zwaluwe / Oosterhout

    Koolen (Kolen) Louis C.7. Oosterhout

    Koreman Johanna C.5.5.3.1. Oosterhout

    Koreman Paulus C.5.4.5.3.8.

    Korvers Anna C.5. Oosterhout

    Kouwelaer Francisca C.5. Oosterhout

    Kouwelaer Johannes C.5. Oosterhout

    Krantzen Maria (Anna) Gertrudis LE- A30.5. Sittard

    Krekelberg Maria Agnes A.9.7.

    Kremers Adamus Le- A16.4. Broeksittard

    Kremers (Cremers) Mechtildis Le- A16.4. Broeksittard

    Krings Hubertina H.6. Süsterseel (Dld)

    Krins Frans LE- A28.1. Sittard

    Krist Hendrik C.5.5. Loon op Zand

    Krist Johanna C.5.5. Loon op Zand / Oosterhout

    Kronenburg Johannes C.5.5.3. Oosterhout

    Kronenburg Pietronella C.5.5.3. Oosterhout
    Krottje Paul F.7.7.2.

    Krottje Sill F.7.7.2.1.

    Kubben Nicolaas Ludovicus G.1.3.

    Kubben Pieter Frans G.1.3. Genhout (Beek)
    Kuijpers Helene LE- A33. Sittard
    Kuik van Antonius F.3.2.1. 's Gravenhage
    Kuik van Johannes Gerardus F.3.2.1. 's Gravenhage / Elsloo

    Kuik van Johannes Matheus Antonius F.3.2.1.2. Elsloo

    Kuik van Monique F.3.2.1.1. 's Gravenhage / Elsloo

    Kuipers Helena Anna K.9.2. Brunssum

    Kurvers Helena Maria Josepha H.2. Munstergeleen
    L Laat de Johannes C.5.3.4.1.4.2.
    Laat de Marian C.5.3.4.1.4.2.

    Lacroix Hans B.7.5.1.2.5.1.1. Elsloo

    Lacroix Jacky F.7.3.2.2.

    Lacroix Marc B.7.5.1.2.5.1.3. Elsloo

    Lacroix Peter F.7.3.2.1.

    Lacroix Pierre Jozef B.7.5.1.2.5.1. Beek

    Lacroix Piet B.7.5.1.2.5.1. Beek / Elsloo

    Lacroix Pieter Mathijs Hubert F.7.3.2.

    Lacroix Susanne B.7.5.1.2.5.1.2. Elsloo

    Lacroix Willem F.7.3.2.

    Ladeur Franciscus Hubertus N.1.

    Ladeur Maria Hubertina N.1.

    Lam 't Maria LE- C1.1. Everdingen

    Lam 't Nijs LE- C1.1. Everdingen

    Lam 't Petertje LE- C1.1.3. Schorrewoerd / Everdingen

    Lam 't Willem Johanesz LE- C1.1.3. Schorrewoerd

    Lange Marie Marguerite Thérèse 5.1.1.2. Troyes Frankrijk

    Lange Napoléon Charles 5.1.1.2. Troyes Frankrijk

    Lange de Nathalie 5.1. Troyes Frankrijk

    Laudi Anna Gertrudis A.9.1. Sittard

    Laudi Peter A.9.1. Sittard

    Laudy Anna Gertrudis A.9.1. Sittard

    Laumen Maria Gertrudis B.7.5.4.1. Heer

    Lauwers Henricus LE- E6.1. Antwerpen

    Lauwers Petrus LE- E6. Antwerpen

    Le Haen Clara 1.5.5.
    Le Haen Maria Josepha 1.5.5.

    Lebens Maria A.10 Sittard

    Leddin Anna LE- A17.

    Leenhof van Susanna LE- E1.4.3. Rotterdam

    Leenhoff van Anna Maria LE- E1.4.10. Rotterdam

    Leenhoff van Anna Maria LE- E1.4.11. Rotterdam

    Leenhoff van Henderik LE- E1.4.1. Rotterdam

    Leenhoff van Hendrik LE- E1.4. Rotterdam

    Leenhoff van Hendrik LE- E1.4.8. Rotterdam
    Leenhoff van Johanna LE- E1.4.4. Rotterdam

    Leenhoff van Johannes LE- E1.4. Rotterdam

    Leenhoff van Johannes Willem LE- E1.4.2. Rotterdam

    Leenhoff van Susanna LE- E1.4.9. Rotterdam

    Leenhoff van Thomas LE- E1.4.5. Rotterdam

    Leenhoff van Willem LE- E1.4.6. Rotterdam

    Leenhoff van Willem LE- E1.4.7. Rotterdam

    Leenmans Anjo C.5.3.4.1.4.6.

    Leeuw de C.C.M. C.5.10.2.3.9.3.

    Leeuw de Johanna Louisa C.5.10.2.3.6. Oosterhout

    Leeuwen van Aad N.2.3.1. Emmeloord

    Leeuwen van Misja Leon N.2.3.1. Emmeloord / Hoogeveen

    Leijten Hubertus C.5.5.3.1. Oosterhout

    Lemmens Anna Maria F.3. Elsloo

    Lemmens Anna Maria Antonia F.7.8. Beek

    Lemmens Frits F.7.2.2.

    Lemmens Gertie F.7.2.2.

    Lemmens Hubert Willem K.10.1. Schinveld

    Lemmens Johan Hendrik Adolf Marie K.10.1. Schinveld

    Lemmens Mirthe Tanja Fred K.10.1.1. Schinveld

    Lemmens Pieter mathijs F.7.8.
    Lemmens Youri Silvia Harrald K.10.1.2. Schinveld

    Lempers Gertrudis Anna Maria K.13.2. Spaubeek

    Lenaerts Maria Elisabeth F.7. Elsloo

    Lenaerts Maria Elisabeth Hubertina F. Elsloo

    Lenaerts Mien F.9.5.2.

    Lenaerts Theodoor F. Elsloo

    Lenssen Catharina Elisabeth 3.4.4. Oirsbeek

    Lenssen Jan Jacobus 3.4. Oirsbeek

    Lenssen Jan Willem 3.4.2. Oirsbeek / Merkelbeek

    Lenssen Jean 2.4.9. Voerendaal / Oirsbeek

    Lenssen Jean Antoine 3.4.7. Oirsbeek

    Lenssen Jean Jacques 3.4.10. Oirsbeek
    Lenssen Jean Michiel 3.4.6. Oirsbeek

    Lenssen Jean Theodoor 2.4.5. Oirsbeek

    Lenssen Joannes 3.4. Oirsbeek

    Lenssen Maria Elisabeth 3.4.3. Oirsbeek

    Lenssen Maria Ida 3.4.1. Oirsbeek

    Lenssen Maria Theresia F.3.2. Elsloo

    Lenssen Marie Agnes 3.4.8. Oirsbeek / Wijnandsrade

    Lenssen Willem 5.

    Leplat Augustin LE- A33.2.7.2.

    Leplat Jules LE- A33.2.7.2.

    Leunissen Anna Maria 1.5.6.3. Sittard

    Leunissen Cecilia 1.5.6.4. Sittard

    Leunissen Elisabeth G.1.6. Berg en Terblijt

    Leunissen Maria F.7.2.

    Leunissen Michael 1.5.6. Sittard

    Leunissen Wijnand 1.5.6. Sittard

    Leunissen Winandus 1.5.6.2. Sittard

    Leurs Anna Maria H.4.5. Heerlen
    Leurs Joanna Christina A.9.7. Sittard

    Liard Elisabeth Marie 5.11.1. Juziers (Fr.)

    Liesveld Johanna LE- E1. Dordrecht / Rotterdam

    Linckens Nathalie Jozefiena Agnes H.12.5.2. Hoensbroek

    Linde van der Laurence G.1.7.2.

    Lindelauf Leny H.4.8. Doenrade

    Linders Lena H.7.1.4.

    List van der A.J. C.5.10.2.3.6.5.

    Lintjens Joannes LE- A18.2. Voerendaal

    Lintjens Petrus LE- A18.2. Voerendaal/Sittard

    Lockwood Jamilla A.9.1.1.10. Parijs

    Loenissen Joanna Maria 1.5.6.1. Sittard

    Lohman Maria H.12. Bergen

    Loo van Eugène Jozef E.3.4. Heerlen

    Loo van Silveria Francisca E.3.4. Heerlen

    Loonen Adriana C.5.4.1. + C.5.4.6. Oosterhout

    Loos Antonia Maria C.5.4.3.2. Antwerpen (B.) / Oosterhout

    Loos Eduardus C.5.4.3.2. Antwerpen (B.)
    Louage Barbara Coleta C.5.1. Ledighem (B.)

    Louwet Catharina Elisabeth G.1. Geulle

    Lowet Anna Mechtildis B.7.5.1.2.2. Berg a/d Maas

    Lüdke Dariëlle M.2.2.2.

    Lüdke Rainer M.2.2. Aken (Dld.)

    Lüdke Ricko M.2.2.1.

    Luiken Hendrik C.5.5.3.1. Oosterhout

    Luiken Johanna C.5.5.3.1. Oosterhout

    Luijten Maria Mechtilde F.3.5.1.
    Luiken Adrianus C.5.5.3.1. Oosterhout

    Luiken J. C.5.5.3.1. Oosterhout

    Luiken Maria C.5.5.3.1. Oosterhout

    Lustberg Anna Catharina N.2.3. Heerlen

    Luttervelt van Suzanna LE- E1.4. Rotterdam
    M Maas Maria Cornelia C.5.4.5.3.6.1.
    Maastricht van Anoeska C.5.3.4.1.4.6.

    Made van der Maria C.5.10.2.8.2.2.

    Maesmans Rosa Johanna Theresia A.9.1.1.10.1. Amsterdam

    Maess Jan LE- A5.1. Sittard

    Maess Peter LE- A5. Sittard

    Maessen Francien H.7.8.1.

    Maessen Jo H.7.8.

    Man de Gerdina C.5.3.4.1. Raamsdonk

    Mar(é)chal Catharina G. Geulle

    Marchal Antoon B.6.2. Stein / Elsloo

    Marchal Reiner B.6.2. Stein

    Markink Elianne F.7.7.3.

    Martens Anna F.3.7.1.

    Martens Elisa Sophia B.7.5.1.10. Elsloo

    Martens Elisabeth B.7.5.2. Geulle

    Martens Maria Catharina B.7.10.2. Urmond / Elsloo

    Martens Maria Mechtildis B.7.5. Elsloo

    Martens Maria Philomena B.7.5.1.2. Elsloo

    Martens Micjiel Hubert B.7.5.1.10. Elsloo

    Martens Peter Joseph B.7.10.2. Urmond

    Martens Pieter leonard B.7.5.1.2. Elsloo
    Martinij Antoine Désiré Hubert LE- E7. Marcq-en-Baroeul (Frankrijk)
    Martinij Henri Adolphe LE- E7.1. Lille Frankrijk / Anderlecht België

    Mathijs Marie Gertrude B.1. Maastricht

    Meel van A.W. C.5.10.2.3.9.1.

    Meer van J.J.A.M. C.5.10.2.8.5.1.

    Meer van der Catharina Elisabeth LE- A21. Nuth

    Meer van der Joannes Gulielmus LE- A21. Nuth

    Meertens A.M.H G.1.6.10.

    Meertens Elisabeth Maria Gerardina G.1.6.1. Hulsberg

    Meertens G.M. G.1.6.5.
    Meertens Hendrikus Josephus Hubertus G.1.6. Berg en Terblijt / Hulsberg

    Meertens M.G. G.1.6.8.
    Meertens M.H. G.1.6.6.

    Meertens Mathijs G.1.6. Berg en Terblijt

    Meertens P. G.1.6.7.

    Meertens W. G.1.6.9.

    Meessen Christoffel LE- B1. Elsloo

    Meessen Elisabeth LE- B1.1. Elsloo

    Meesters Maria Barbara Adriana M.2.1.2.

    Meeuwesen Sybilla H.4.5.3. Breda

    Meeuwise Johanna Maria C.5.3.1.1. Dongen

    Meeuwise Johanna Maria C.5.3.6. Dongen

    Meex Anna Catharina LE- A33.2.1. Sittard

    Meijer Anna Maria Ida K.3. Kerkrade

    Meijers Anna B.7.5.

    Meijers Arnold B.7. Elsloo

    Meijers Maria Agnes B.7. Elsloo

    Meijs Elisabeth B.7.8. Elsloo

    Meijs Joannes B.7.8. Elsloo

    Meijs Joannes B.7.8.1. Elsloo

    Meijvis Johannes Martines C.5.4.3.6. Teteringen

    Meijvis Petrus C.5.4.3.6. Teteringen

    Meise Johanna K.13. Schinveld

    Mengelers Marie Mechtilde LE- A30.6. Sittard

    Mesters Johannes Joseph K. Eygelshoven

    Mesters Josephina Maria Thersia K. Eygelshoven / Schinveld

    Meuffels Günther M.1.2. Gangelt (Dld.) / Brunssum

    Meuffels Wendy M.1.2.2. Brunssum

    Meuffels Wesley M.1.2.1. Brunssum

    Meurders Anna Gerardina Henriëtte H.7.3.2. Heerlen
    Mevissen Antoon Jacob H.4.5.2. Brunssum

    Mevissen Björn Antoon Catharina H.4.5.2.1.
    Mevissen Jan leonard H.4.5.2. Brunssum

    Mevissen Jordy Franciscus Maria H.4.5.2.2.

    Michiels Maria Elisabeth Margaretha K.12. Heerlen

    Michielse Adriana Maria C.5.4.5.3.5.2. Oosterhout

    Michielse Antonie Willem C.5.4.5.3.5.1. Oosterhout

    Michielse Cornelis Josephus C.5.4.5.3.5. Oosterhout

    Mierde van J.J.M. C.5.4.3.13.2.

    Mingeleers Jan LE- A30.6. Sittard

    Moermans Geertruij B.4. Breda

    Moreau Constance A.9.1.1.5.

    Mölken van Gonda Petra Gertruda F.3.2.2.1. Geleen / Stein

    Mölken van Peter F.3.2.2. Stein

    Mölken van Peter Henricus F.3.2.2. Stein

    Mölken van Pieter Michaël Maria F.3.2.2.2. Geleen / Stein

    Mölken van Thijs Lodewijk Marie F.3.2.2.3. Geleen / Stein

    Mols Anna Maria H.7. Jabeek

    Mols Jan Mathijs H.7. Jabeek

    Mook van Adriana C.5.10.2.3. Oosterhout

    Mook van Johanna C.5.10.1. Oosterhout

    Mook van Johannes C.5.10.2.8.9.

    Mook van Willem C.5.10.2.3. Oosterhout

    Moonen Jan Hendrik N.3. Weustenrade

    Moonen Jan Hendrik Maria N.3.1. Voerendaal / Simpelveld

    Moonen Wilhelmus N.3. Weustenrade / Voerendaal

    Mulders Marie – José E.3.3.

    Mulders Mathias Joseph Hendrik E.3.3.

    Mulken van Maria Catharina F.3.7. Stein / Elsloo

    Mulken van Mathias F.3.7. Stein
    Mulleda Ilona H.12.4.3.
    Mullieda Giorgio H.12.4.

    Munsterman Dirkje LE- C2. Varsseveld / Velp (Rheden)

    Mustert Maria C.5. Oosterhout

    Mutsaers Johanna C.5.10.6. Waspik
    N Nijland Katharina N.1.5. Heerlen
    Nijssen Albertine B.4. Montfort

    Nijsten Laurens F.3.5.1.1. / Boorsem (B)

    Nijsten Patrick F.3.5.1.1.1. Spaubeek

    Nimeijer Johanna B.6.6. Nijmegen

    Nimmegen van ? LE- E1.

    Nissen Elisabeth A. Sittard

    Noort van den Cornelia C.5.3. Oosterhout

    Noort van den Willem C.5.3. Oosterhout

    Noort van der Ine C.5.3.4.1.7.1.

    Noteborn Josephina Maria Antoinetta H.4.2.1. Heerlen

    Notermans Godfried A.9.1.3. Einighausen

    Notermans Jan Herman A.9.1.3. Einighausen / Sittard

    Notermans Nicolaas Hubert 5.

    Notten Albert Helena H.14.3.1. Hoensbroek/Brunssum

    Notten Arnold Johan H.14.3. Hulsberg/Voerendaal

    Notten Elisabeth F.5.6. Elsloo

    Notten Godfried F.5. Elsloo

    Notten Guiliaume Johan H.14.3. Voerendaal/Brunssum

    Notten Henricus F.5.3. Elsloo

    Notten Jacobus Hubertus F.5.4. Elsloo

    Notten Jan mathijs F.5.2. Elsloo

    Notten Maria Elisabeth Gertrudis F.5.5. Elsloo

    Notten Maria Mechtildis F.6. Elsloo

    Notten Mathijs F.5.1. Elsloo
    Notten Peter F.5. + F.6. Elsloo

    Noy de Sjan C.5.3.4.1.7.2.

    Nuijten Adriana C.5.5.6.3. Oosterhout

    Nuijten Adriana Cornelia C.5.5.6.5. Oosterhout

    Nuijten Hendrik C.5.5.6. Terheijden
    Nuijten Jacobus C.5.5.6. Terheijden / Oosterhout

    Nuijten Johanna Cornelia C.5.5.6.6. Oosterhout

    Nuijten Johannes Cornelius C.5.5.6.2. Oosterhout

    Nuijten Pietronella Cornelia C.5.5.6.7. Oosterhout
    O Oberndorf Jan LE- A30.6.4.10. Sittard
    Oberndorf Jan Gerard LE- A30.6.4.5. Sittard

    Oberndorf Jan Lambert LE- A30.6.4. Sittard

    Oberndorf Jan Willem LE- A30.6.4.8. Sittard

    Oberndorf Maria Clara LE- A30.6.4.4. Sittard

    Oberndorf Maria Mechtildis LE- A30.6.4.7. Sittard

    Oberndorf Maria Mechtildis LE- A30.6.4.11. Sittard

    Oberndorf Maria Theresia LE- A30.6.4.6. Sittard

    Oberndorf Theodor LE- A30.6.4.9. Sittard

    Odekerken Jan Hubert F.3.2. Elsloo

    Odekerken Maria hubertina Agnes F.3.2. Elsloo

    Offermanns Aline K.8.2. Geilenkirchen (Dld.)

    Olieslagers Cornelia C.5.10.2.8.2. Oosterhout

    Oostra Lotje K.11. Schinveld
    Os van Anita H.12.3.1. Brunssum

    Os van Jacobus Hubertus H.12.3. Brunssum

    Os van Johannes Hubertus H.12.3. Brunssum

    Os van Mariëlle H.12.3.2. Brunssum

    Otten Maria F.7.2.2.
    P Paas Maria Helena H.2. Munstergeleen / Jabeek
    Paas Maria Sibilla H.2. Munstergeleen / Jabeek
    Paas Peter Nicolaas H.2. Munstergeleen

    Paes Anna F.3.5.6.

    Panhuis Gertrudis B.6.4. Elsloo

    Panhuis Henricus B.6.4. Elsloo

    Parijs Martina H.4.3.1. Bingelrade

    Parren Lenie F.7.3.4.

    Parthouns Mackenzie F.9.5.2.1.3.

    Parthouns Noa F.9.5.2.1.2.

    Parthouns Rob F.9.5.2.1.

    Parthouns Samantha F.9.5.2.1.1.

    Parthouns Scott F.9.5.2.1.4.

    Pas van der Johannes C.5.3.4.1.4.3.

    Pas van der Mark C.5.3.4.1.4.3.1.

    Pas van der Yvonne C.5.3.4.1.4.3.2.

    Pasma Hendrik Johan N.4.1. Heerlen / Toronto (Can.) / Oakville (Can.)

    Pasma Johan Jan N.4. Brunssum / Toronto (Can.)

    Pasma Wybren N.4. Brunssum

    Paters (Cratis) Maria Christina A.9.9.5. Sittard

    Paumen Liza Maria F.3.5.1. Spaubeek

    Paumen Pieter Hubert F.3.5.1.

    Pécasse Henricus Maria Gerardus N.1.6.

    Pécasse Jorre Marhijs N.1.6.2. Hoensbroek

    Pécasse Meike Jolien N.1.6.3. Hoensbroek

    Pécasse Sanne Joske N.1.6.1. Hoensbroek

    Pécasse Wilhelmus Henricus Mathijs N.1.6. Hoensbroek

    Peerenbooms Claudia G.1.7.3.

    Peerenbooms Esther G.1.7.3.

    Peerenbooms Nicole G.1.7.3.

    Peerenbooms Paul G.1.7.3. Houthem / Elsloo

    Peerenbooms Roger G.1.7.3.
    Peeters Annie H.7.1.2.

    Peeters Coen H.7.1.2.

    Peij van J.C.M. B.7.5.4.3.1.

    Peij van Jan Mathias B.7.5.4.3.

    Peij van Johannes mathias B.7.5.4.3.

    Pelletier Marie Alphonsine 5.11. Champet / Juziers (Fr.)

    Pelletier Pierre 5.11. Champet (Seine et Oise Fr.)

    Penders Maria B.6. Elsloo

    Penders Maria Elisabeth B.7.10. Elsloo

    Penders Maria Elisabeth G.1.3.

    Penders Maria Josephina N.1.6.

    Penners Jeanette Josephina Maria M.2.1. Doenrade / Schaesberg / Brunssum

    Penners Johannes Hubertus M.2.1. Doenrade

    Pennings Alphons K.1. Jabeek / Schinveld

    Pennings Cornelia Leonarda Maria K.1.2. Schinveld / Zwitserland

    Pennings Johannes Adreas Marie Theresia K.1.1. Schinveld

    Pennings Johannes Andrea K.1. Jabeek

    Pennings Maria Elisabeth Francisca K.1.3. Schinveld

    Penris Claudia G.1.7.4.1.

    Pepels Maria B.7.5.1.2.5. Stein

    Perescis Finy 7.11.4.

    Perescis Josef 7.11. Heerlen / Hulsberg

    Perescis Jozef Leonardus 7.11.2.

    Perescis Leo 7.11.3.

    Perescis Theo 7.11.1.

    Peters Anna Maria H.4. Jabeek

    Peters Eduard H.4. Jabeek

    Peters Froukje Willemijntje Anne Maaike N.2.1.3. Limbricht / Geldrop

    Peters Gertie N.1.1. ? / Munstergeleen / Sittard

    Peters Hendrik LE- A40. Heinsberg (Dld)

    Peters Henri A.10. Brunssum

    Peters Hubertine K.8.1. Geilenkirchen (Dld.)

    Peters Jan Hendrik F.9. Beek
    Peters Johanna Maria 1.5.6. Sittard

    Peters Johanne (Jeanne) Marie A.10. Brunssum / Sittard

    Peters Johanne Marie LE- A40. Heinsberg / Sittard

    Peters Joost Carel Daniël Christiaan N.2.1.2. Limbricht / Hooge Mierden

    Peters Jozef N.1.1.

    Peters Lucia Sebilla B.7.5.1.4. Elsloo

    Peters Maarten Lodewijk Willem N.2.1.1. Limbricht / Leiden

    Peters Maria Elisabeth H.7. Jabeek

    Peters Maria Elisabeth H.7.1. Schinveld

    Peters Maria Mathilda H.7.7. Jabeek

    Peters Maria Sophia F.9. Beek

    Peters Willem Hans Hubert N.2.1. Heerlen / Limbricht

    Peters Willem Hubertus N.2.1. Heerlen

    Piek Cornelia LE- D1.3. De Werken Sleeuwijk / Everdingen

    Piek Gerrit LE- D1.3. De Werken Sleeuwijk

    Pieper Hermina K.6. Zwolle

    Piepers Helena Maria B.7.5.4.2.

    Piepers Jacobus B.7.5.4.2.

    Pijls Jan Nicolaas 5.

    Pijpers Elisabeth Maria Gerarda G.1.7.4. Elsloo

    Pijpers Maria Elisabeth B.7.5.2.

    Pijpers Maria Hubertina F.9.5. Elsloo / Beek

    Pijpers Sjeng G.1.7.4.

    Pinxt Hubertina Josephina K. Eygelshoven

    Pinxt Jacqueline F.6.5.4.

    Pluijmakers Anna Hubertina F.7.6.2.

    Pluijmakers H.A. F.7.6.5.

    Pluijmakers Johannes F.7.6.1. Elsloo / Susteren

    Pluijmakers Johannes Leonardus F.7.6. Meerssen / Susteren

    Pluijmakers Mart F.7.6.3.

    Pluijmakers Mia F.7.6.6.

    Pluijmakers Tiny F.7.6.4.
    Pluis J.G. G.1.2.7.

    Pluis J.J. G.1.2.4.

    Pluis Joannes G.1.2. Geulle

    Pluis Johanna Catharina G.1.2.3. Geulle

    Pluis M.G. G.1.2.6.

    Pluis Maria Elisabeth Josephine G.1.2.2. Geulle

    Pluis Maria Helena G.1.7.

    Pluis Maria Louisa G.1.2.1. Geulle

    Pluis P.W. G.1.2.5.

    Pluis Pieter Hubert G.1.2. Geulle

    Plum Hans B.7.5.1.2.5.3. Stein

    Plum Jennifer B.7.5.1.2.5.3.2.

    Plum Jill B.7.5.1.2.5.3.1.

    Plum Josef B.7.5.1.2.5.3. Stein

    Pollet George A.9.1.3. Soumagne (B.)

    Pollet George Joseph A.9.1.3. Soumagne (B.) / Sittard

    Poppelaars Elisabeth C.5.10.2.1.5.

    Postelmans Colette F.2. Luik (België)

    Potier Clement Casimir 5.11.1. Juziers (Fr.)

    Potier Louis Alphonse 5.11.1. Juziers (Fr.)

    Pouwels Jeanne (Anne) A.9.7. Klein Gladbach (Dld.)

    Puijk Cornelis C.5.10.5.1.1. Hilversum
    Puijk Jacob C.5.10.5.1. Hilversum

    Puijk Johannes Leonardus C.5.10.5.1.2. Hilversum

    Put van der Adriana C.5.3.4.1. Raamsdonk

    Put van der Hendrik C.5.3.4.1. Raamsdonk
    Q Quix Anna Cornelia 1.2.5.5. Sittard
    Quix Bartholomaeus 1.2.5.9. Sittard

    Quix Catharina Elisabetha 1.2.5.6. Sittard

    Quix Cornelie LE- A28.1. Sittard

    Quix Jacob A.9.9. Sittard

    Quix Jacob LE- A32.5. Sittard

    Quix Jacobus 1.2.5.4. Sittard
    Quix Jan LE- A28. Sittard

    Quix Jeanne Gertrude LE- A33. Sittard

    Quix Joanna Elisabetha 1.2.5.3. Sittard

    Quix Joannes 1.2.5. Sittard

    Quix Maria Caecilia 1.2.5.2. Sittard

    Quix Maria Josepha 1.2.5.10. Sittard

    Quix Maria Mechtildis 1.2.5.8. Sittard

    Quix Marie Gertrudis 1.2.5.1. Sittard
    Quix Marie Magdalena A.9.9. Sittard

    Quix Petrus Matthias 1.2.5.7. Sittard

    Quix Rutger LE- A33. Sittard

    Quix Rutgerus 1.2.5. + LE- A33. Sittard
    R Rademakers A. H.10.1.
    Rademakers C. H.10.5.

    Rademakers F. H.10.4.

    Rademakers Gertrude Cecile H.4.1. Jabeek

    Rademakers H. H.5.4.

    Rademakers H.Fr. H.5.8.

    Rademakers Hendrik Martinus Hubertus H.7.1.3. Schinveld/Jabeek

    Rademakers J. H.10.8.

    Rademakers J.J. H.5.7.

    Rademakers J.L. H.5.6.

    Rademakers Jan Joseph H.10.3. Jabeek

    Rademakers Jan Lodewijk H.7.1.3. Schinveld

    Rademakers Johannes Martinus H.7.1.1. Jabeek

    Rademakers Joseph H.10. Jabeek

    Rademakers M. H.5.3.

    Rademakers M. H.10.2.

    Rademakers Mandy Maria Elisabeth H.7.1.1.1. Jabeek

    Rademakers Martin Hendrik H.5. Jabeek
    Rademakers Martinus H.5. + H.10. Jabeek

    Rademakers N.J. H.5.2.

    Rademakers Petra Johanna Catharina H.7.1.1.3. Jabeek

    Rademakers Rob Lodewijk H.7.1.3.1. Jabeek

    Rademakers Roel H.7.1.3.2. Jabeek

    Rademakers Sandra Maria Nicoletta H.7.1.1.2. Jabeek

    Rademakers T. H.10.7.

    Rademakers Th. H.5.5.

    Rademakers Tim H.7.1.3.3. Jabeek

    Rademakers W. H.10.6.

    Ramaekers Carolina E. Beek (Geverik)

    Reijners Gertrud Elisabeth LE- A33.2.4. Sittard
    Reinkens Trein LE- A2.2. Broeksittard
    Reinders Ida F.5. + F.6. Elsloo

    Rekkers Bart C.5.3.4.1.7.3.
    Renkens Maria Judith F.9. Beek
    Reubsaad Herman Alexander A.9.1.1.8. Sittard

    Reubsaad Jan Baptist Victor A.9.1.1.4.1. Sittard
    Reubsaat Anne Elisabeth LE- A30.6.5. Sittard

    Reubsaat Cornelia LE- C1.1.5. Everdingen

    Reubsaat Cornelis A.9.9.8. Sittard

    Reubsaat Gertrudis Hubertine LE- A32.1.4. Sittard

    Reubsaat Hendrika Elisabeth LE- C2.3. Velp

    Reubsaat Johan Michiel A.9.9.3. Sittard
    Reubsaat Lambertus LE- C2.1. Velp

    Reubsaat Maria LE- A31. Broeksittard
    Reubsaat Maria Cornelia LE- A33.2.4. Broeksittard
    Reubsaat Renier LE- C1. Everdingen
    Reubsaed Amalia LE- A33.2.3. Broeksittard

    Reubsaed Reijnier LE- D2.
    Reubsaedts Mechtildis LE- A.16.4 Broeksittard
    Reubsaems Matthis LE- A12.5. Broeksittard
    Reubsaet Adriana F.7.2.2.3.

    Reubsaet Adrianus LE- E2. Rotterdam

    Reubsaet Aimée F.7.2.3.2.
    Reubsaet André Jules 5.1.1.2. Troyes Frankrijk

    Reubsaet Andries jan H.4.3. Jabeek / Bingelrade
    Reubsaet Angélique Nathalie 5.1.2. Troyes Frankrijk

    Reubsaet Aniek F.7.2.5.2.

    Reubsaet Anita Anna Maria Gertrudis H.4.4.3. Schinnen / Sittard

    Reubsaet Anna Maria (Ankie) E.6.2. Heerlen

    Reubsaet Anna F.4.1. Traar (Dld.)

    Reubsaet Anna (Johanna) Maria LE- E1.4. + LE- E1.1.1. +
       LE- E1.2.1.
    Rotterdam

    Reubsaet Anna Catharina B.6.3. Elsloo

    Reubsaet Anna Cornelia LE- A32.4. Sittard / Maastricht / Wehr (Dld.)

    Reubsaet Anna Elisabeth A.9.1.3. Sittard

    Reubsaet Anna Elisabetha A.13. Sittard

    Reubsaet Anna Elisabeth Maria B.7.5.1.10.2. Elsloo
    Reubsaet Anna Gerarda F.9.4. Beek / Elsloo

    Reubsaet Anna Hendrika Sophia F.9.7.1. Beek

    Reubsaet Anna Jacoba E.6.4. Heerlen / Voerendaal (Ubachsberg)

    Reubsaet Anna Joanna A.9.1.1.11. Sittard

    Reubsaet Anna Josephina H.6. Jabeek

    Reubsaet Anna Maria F.2. Elsloo

    Reubsaet Anna Maria 6.5. Oirsbeek

    Reubsaet Anna Maria B.7.5.4.1.

    Reubsaet Anna Maria F.3.3. Elsloo

    Reubsaet Anna Maria F.10. Elsloo

    Reubsaet Anna Maria H.4.3.1. Bingelrade

    Reubsaet Anna Maria H.4.5.1. Jabeek

    Reubsaet Anna Maria LE- A17.1. Maastricht

    Reubsaet Anna Maria Gertruid 6.7. Oirsbeek / Schinveld

    Reubsaet Anna Maria Hubertina H.5. Jabeek

    Reubsaet Anna Maria Hubertina H.7.8. Jabeek

    Reubsaet Anna Maria Mechtildis B.7.5.4.3. Ulestraten
    Reubsaet Anna Maria Mechtildis F.2. Elsloo

    Reubsaet Anna Maria mechtildis F.3.5.3. Elsloo

    Reubsaet Anna Maria Sibilla H.7.1.1. Schinveld / Jabeek

    Reubsaet Anna Maria Wilhelmina N.2.2. Voerendaal / Hoensbroek / Simpelveld

    Reubsaet Anna Marie E.7. Heerlen

    Reubsaet Anna Mechtildis 2.8.1. Oirsbeek

    Reubsaet Anna Mechtildis B.7.5.2. Elsloo / Geulle

    Reubsaet Anne Catherine 5.3. Doenraedt

    Reubsaet Annemie H.14.5.

    Reubsaet Annie H.7.9. Jabeek

    Reubsaet Annie N.3. Heerlen / Voerendaal

    Reubsaet Antonius A.14. Sittard

    Reubsaet Antonius Maria G. H.4.4.2. Schinnen

    Reubsaet Arnold H.2.3.2.
    Reubsaet Astrid E.3.3.1. Heerlen
    Reubsaet Augustine Eugénie 5.11.1. Troyes/Juziers (Fr.)

    Reubsaet Barbara A.7. Sittard

    Reubsaet Barbara A.10.2. Sittard

    Reubsaet Barbara LE- B1. Elsloo

    Reubsaet Bianca F.7.8.1.1. Elsloo

    Reubsaet Bianca H.7.12.1. Jabeek / Oirsbeek

    Reubsaet Catharina Elisabeth 1.2.2. Sittard

    Reubsaet Catharina Elisabeth 1.2.4. Sittard

    Reubsaet Catharina Elisabeth 3.4. Oirsbeek

    Reubsaet Catharina Elisabeth 6.8. Oirsbeek

    Reubsaet Catharina Elisabeth 7.11. Schinveld / Hulsberg

    Reubsaet Catharina Maria H.14.1. Jabeek

    Reubsaet Chantal Michelle Elisabeth Maria H.7.3.2.2. Heerlen

    Reubsaet Christianus 1.2.7. Sittard

    Reubsaet Christina Elisa B.7.5.1.10.1. Elsloo / Maastricht

    Reubsaet Claudia H.7.3.1.3. Wijchen

    Reubsaet Cornelia 1.2.9. Sittard
    Reubsaet Cornelia Wilhelmina Maria B.7.5.1.2.3.1. Elsloo

    Reubsaet Cornelis (Jean Corneille) LE- A33. Sittard

    Reubsaet Cornelius 1.3. + A. Sittard

    Reubsaet Cornelius A.9.1. Sittard

    Reubsaet Dáyon B.7.5.1.2.3.4.1.

    Reubsaet Eddy B.7.5.1.2.2.1.1. Beek

    Reubsaet Edwin Louis Henri Marie Antoinne H.4.2.1.2. Heerlen / Kerkrade

    Reubsaet Elisa A.9.1.1.4.3. St. Joost ten Noode (Brussel B.)

    Reubsaet Elisa Petronella F.7.3.2.

    Reubsaet Elisabeth 3.5. Sittard

    Reubsaet Elisabeth LE- A22.1. + LE- A25. Sittard

    Reubsaet Elisabeth LE- E1.2. Rotterdam

    Reubsaet Elisabeth H.L. H.4.3.2. Bingelrade / Brunssum
    Reubsaet Elisabeth Jacoba Ludovica E.6.3. Heerlen

    Reubsaet Elisabeth Maria H.2.8. Jabeek / Heel

    Reubsaet Elisabeth Maria Hubertina B.7.5.1.2.3.3. Elsloo

    Reubsaet Elisabeth Wilhelmina Maria F.7.2.4.

    Reubsaet Ennie H.14.3.

    Reubsaet Eric H.2.3.6.

    Reubsaet Erik H.7.3.1.1. Wijchen

    Reubsaet Eugéne Louis 5.11.3. Maissons-Laffitte (Seine et Oise Fr.)

    Reubsaet Eva F.7.2.5.1.

    Reubsaet Francis Adam A.9.1.1.3. Sittard

    Reubsaet Franciscus Arnoldus Gerardus H.7.3.1. Jabeek / Wijchen

    Reubsaet Franciscus Gerardus F.9.7. Beek

    Reubsaet Franciscus Hubertus H.7.11. Jabeek

    Reubsaet Franciscus Theodforis Maria F.9.5.2. Beek / Stein

    Reubsaet Frans Herndrik H.7.4. Jabeek

    Reubsaet Frans Hubert F.8. Elsloo

    Reubsaet Frans Joseph H.4.7. Jabeek
    Reubsaet George Maria Aletta H.12.5.2. Hoensbroek

    Reubsaet Gerardus Jacobus F.6. Elsloo

    Reubsaet Gerrit H.7.12. Jabeek

    Reubsaet Gertruda H.12.4.

    Reubsaet Gertruda Catharina Louisa Marie F.3.2.2. Elsloo / Stein

    Reubsaet Gertrudis F.7.5. Elsloo

    Reubsaet Gertrudis Maria E.9. Heerlen

    Reubsaet Gied B.7.5.1.2.2.1. Beek

    Reubsaet Godfried F.6.4. Elsloo

    Reubsaet Guido F.8.2.2. Elsloo

    Reubsaet Guus E.3.3.

    Reubsaet H.M.M.J. H.2.3.3.

    Reubsaet Harie F.6.5. Elsloo

    Reubsaet Harie Louis B.7.5.1.10.3. Elsloo

    Reubsaet Harrie F.6.5.4.2.

    Reubsaet Heinrich F.4.3. Traar (Dld.)

    Reubsaet Hektor Hub B.7.5.1.2.3.5.1.2. Genk (B.)
    Reubsaet Helena Maria H.2.1. Jabeek / Munstergeleen

    Reubsaet Helena Maria Josephina H.4.2.3. Schinveld

    Reubsaet Helena Sibilla H.2.9. Jabeek

    Reubsaet Hendrica Elisabeth Maria F.9.5.3. Beek

    Reubsaet Hendrik Gerardus F.9.2.

    Reubsaet Hendrik Hubert F.7.4. Elsloo

    Reubsaet Hendrik Hubert F.9. Elsloo / Beek

    Reubsaet Hendrik Jozef F.3.7. Elsloo

    Reubsaet Hendrikus Jozef Maria F.3.2.6. Elsloo

    Reubsaet Henk F.9.10.1.

    Reubsaet Henri Jean 5.1.1.1. Troyes/Gisors Frankrijk

    Reubsaet Henricus Hubertus F.9.5.1. Beek

    Reubsaet Hermanus A.12. Sittard

    Reubsaet Hub F.6.5.4.

    Reubsaet Hubert F.7.8.

    Reubsaet Hubert Leonard 7.3. + K. Schinveld
    Reubsaet Hubertina Gerarda F.9.3. Beek / Elsloo

    Reubsaet Hubertina Helena H.2.7. Jabeek

    Reubsaet Hubertina Hendrica Maria H.4.1.3. Jabeek / Rheydt (Dld.)

    Reubsaet Hubertina Maria H.12.6. Schinveld

    Reubsaet Hubertus Arnoldus Emillianus 6.9. Oirsbeek

    Reubsaet Hubertus Franciscus H.7. Jabeek

    Reubsaet Hubertus Johannes Gerardus F.3.5.5. Elsloo

    Reubsaet Hubertus Mathijs B.7.5.4.2. Ulestraten

    Reubsaet Hubertus Theodoor F.7.2.5. Elsloo

    Reubsaet Ineke B.7.5.1.2.5.3.

    Reubsaet Jack F.6.5.4.1.

    Reubsaet Jack Herman F.7.3.4.2.

    Reubsaet Jacobus B.7.2. Elsloo

    Reubsaet Jacobus B.7.5. Elsloo

    Reubsaet Jacobus Hubertus B.7.5.1.2.5. Elsloo
    Reubsaet Jacobus Hubertus B.7.5.1.10. Elsloo

    Reubsaet Jacobus Johannes Marie B.7.5.1.2.3.5. Elsloo

    Reubsaet Jacobus Leonardus F.7.2.3. Elsloo

    Reubsaet Jacobus Mathias F.7.3.4.

    Reubsaet Jacques F.7.3. Elsloo / Sittard

    Reubsaet Jan F.7.7. Elsloo

    Reubsaet Jan H.14.6.

    Reubsaet Jan Andries H.2. Jabeek

    Reubsaet Jan Andries Leo H.11. Jabeek

    Reubsaet Jan Arnold 5.1. Doenraedt

    Reubsaet Jan Arnold 7.4. + M. Schinveld

    Reubsaet Jan Auguste Hubert B.7.5.1.9. Elsloo

    Reubsaet Jan Gerard 5.4. Doenraedt

    Reubsaet Jan Hubert 6.4. Oirsbeek

    Reubsaet Jan Hubert B.7.5.1.2.3. Beek / Elsloo
    Reubsaet Jan Hubert B.7.5.4. Elsloo / Ulestraten

    Reubsaet Jan Johannes Lodewijk F.3.5.1. Elsloo / Spaubeek

    Reubsaet Jan lambert 5.10. Oirsbeek

    Reubsaet Jan Leonard H.14. Jabeek

    Reubsaet Jan Leonard H.14.2.2. Brunssum / Oslo (No.)

    Reubsaet Jan Lodewijk F.3.4. Elsloo

    Reubsaet Jan Lodewijk H.4. Jabeek

    Reubsaet Jan Louis Leonard Cecile H.4.1.1. Jabeek

    Reubsaet Jan Nicolaas 5.7. + 6. Doenraedt / Schinveld

    Reubsaet Jan Nicolas A.9.1.1.10. Sittard / Parijs (Fr.)

    Reubsaet Jan Theodoor 5.8. Doenraedt

    Reubsaet Jan Willem 5.6. Oirsbeek

    Reubsaet Janneke F.7.7.3.1.

    Reubsaet Jaques 4.3. Oirsbeek

    Reubsaet Jazzlynn H.7.1.2.1.1.  

    Reubsaet Jean LE- A33.4. Sittard
    Reubsaet Jean Pierre A.10 Sittard

    Reubsaet Jeanne Elisabeth B.2. Elsloo / Neeroeteren (B.)

    Reubsaet Jens H.12.5.2.1. Hoensbroek

    Reubsaet Jessy F.7.7.1.2.

    Reubsaet Joanna Christina LE- A32.3. Sittard

    Reubsaet Joanna Maria Mechtildis LE- A33.2.1. Broeksittard

    Reubsaet Joannes 2.7. Oirsbeek

    Reubsaet Joannes 3.1. + 4. Amstenrade / Oirsbeek

    Reubsaet Joannes A.9. Sittard

    Reubsaet Joannes B.3. Elsloo

    Reubsaet Joannes B.4. Elsloo / Willemstad / Veenhuizen

    Reubsaet Joannes B.7.4. Elsloo

    Reubsaet Joannes Adam 4.2. + 5. Doenraedt (Oirsbeek)

    Reubsaet Joannes Andreas 7.1. Schinveld

    Reubsaet Joannes Mathias B.7.5.3. + F. Elsloo
    Reubsaet Joannes Mathias B.7.10. Elsloo

    Reubsaet Joannes Mathijs B.7.10.2. Elsloo

    Reubsaet Joannes Michael A.9.9. Sittard

    Reubsaet Joannes Petrus A.9.5. Sittard

    Reubsaet Joannes Simon A.9.8. Sittard

    Reubsaet Joannes Wilhelmus 3.2. Sweijkhuizen

    Reubsaet Joannes Wilhelmus 1.4. + 2. Sittard / Oirsbeek

    Reubsaet Joannes Wilhelmus 2.2. + 3. Oirsbeek

    Reubsaet Joannes Wilhemus Cornelius 1.2. Sittard

    Reubsaet Joep F.7.8.1.2.1. Elsloo

    Reubsaet Johan Andries H.7.3. Jabeek / Doenrade

    Reubsaet Johan Baptist Victor A.9.1.1. Sittard

    Reubsaet Johan Joseph H.4.6. Jabeek

    Reubsaet Johan Jozef LE- A33.2. Sittard

    Reubsaet Johann Andreiss LE- A33.1. Sittard

    Reubsaet Johanna LE- E1.1.1. Rotterdam
    Reubsaet Johanna Catharina LE- E1.1.2. Rotterdam

    Reubsaet Johanna Elisabeth F.4.2. Traar (Dld.) / Maastricht

    Reubsaet Johanne Petronella Rose A.9.1.2. Sittard

    Reubsaet Johannes Gerardus F.9.10. Beek

    Reubsaet Johannes Gerrardus Mathilde F.9.7.2. Bunde

    Reubsaet Johannes Hendrikus Hubertus Maria F.3.2.3. Elsloo

    Reubsaet Johannes Hubertus F.3.1. Elsloo

    Reubsaet Johannes Mathias F.3.5.2. Elsloo

    Reubsaet Johannes Theodoor F.4. Elsloo / Traar (Dld.)

    Reubsaet Johannes Theodoor F.7.2.2. Elsloo

    Reubsaet John H.2.3.1.

    Reubsaet Jorien E.3.4.2.1.

    Reubsaet Joris B.7.5.1.2.3.5.1.

    Reubsaet Jos F.6.5.6.

    Reubsaet Joseph Anne Johannes H.7.3.2. Jabeek / Heerlen
    Reubsaet Joseph Hendrik 7.6. + N. Schinveld / Voerendaal

    Reubsaet Joseph Hubertus 5.11. Doenraedt / Troyes (Frankrijk)

    Reubsaet Josephina Maria H.2.6. Jabeek / Munstergeleen

    Reubsaet Josephine Maria Gerarda Ine H.7.3.3. Doenrade / Hoensbroek

    Reubsaet Jozef Hubert B.7.5.1.2.4. Beek / Elsloo

    Reubsaet Jozef Lodewijk E.3. Heerlen

    Reubsaet Jozef Marie Willem E.3.4. Heerlen

    Reubsaet Judith F.9.10.2.

    Reubsaet Julian Joseph A.9.1.1.4. Sittard / Brussel (B.)

    Reubsaet Karel Joseph Franciscus H.7.1.2. Schinveld

    Reubsaet Karel Theodoor Marie B.7.5.1.2.3.4. Elsloo

    Reubsaet Karin H.14.2.1. Brunssum

    Reubsaet Karl Heinz F.4.3.2. Krefeld (Dld.)

    Reubsaet Kay H.12.5.2.2. Hoensbroek

    Reubsaet Kim F.6.5.5.2.

    Reubsaet Lambert B.6.1. Elsloo
    Reubsaet Lambertus 2.3. + B. + 3. Oirsbeek / Elsloo

    Reubsaet Lambertus B.7.1. Elsloo

    Reubsaet Lambertus B.7.3. Elsloo

    Reubsaet Lambertus B.7.6. Elsloo

    Reubsaet Lenie H.12.2.

    Reubsaet Leon Marie Hubert B.7.5.1.2.6. Elsloo

    Reubsaet Leopold A.9.1.1.4.5. St. Joost ten Noode (Brussel B.)

    Reubsaet Lieke Leonie E.3.4.2. Heerlen

    Reubsaet Linda F.3.2.4.2. Vlaardingen

    Reubsaet Liv Tekle H.14.2.2.1. Oslo (No.)

    Reubsaet Lodewijk B.7.5.1. Elsloo

    Reubsaet Lodewijk Hubertus F.3. Elsloo

    Reubsaet Lodewijk Willem H.4.2.1. Schinveld

    Reubsaet Loes E.3.4.1. Heerlen
    Reubsaet Lou F.3.7.1.

    Reubsaet Louis B.7.7. + G. Elsloo / Geulle

    Reubsaet Louis H.14.2. Jabeek / Brunssum

    Reubsaet Louis Eduard H.4.2. Jabeek / Schinveld

    Reubsaet Louis Hubert F.6.1. Elsloo

    Reubsaet Louis Leonard H.4.9. Jabeek

    Reubsaet Louis Martinus Marie F.3.2.5. Elsloo

    Reubsaet Louis Theodoor F.3.5. Elsloo

    Reubsaet Louise Josefina H.12.5.1. Brunssum

    Reubsaet Lynn H.14.6.2.1.

    Reubsaet Maria Elisabeth H.7.10. Jabeek/Bonn (Dld)

    Reubsaet Maartje F.3.7.1.3.

    Reubsaet Mandy Katharina M. H.4.5.3.1.

    Reubsaet Manon H.4.4.2.2. Schinnen

    Reubsaet Manuela F.7.2.2.2.

    Reubsaet Marc B.7.5.1.10.3.1.
    Reubsaet Margaret H.2.3.4.

    Reubsaet Margaretha Nicole Francis H.7.11.

    Reubsaet Maria A.10.1 Sittard

    Reubsaet Maria F.4.4. Traar (Dld.)

    Reubsaet Maria Helena F.6.3. Elsloo

    Reubsaet Maria LE- A12.1. Broeksittard

    Reubsaet Maria LE- A20.1. Broeksittard

    Reubsaet Maria Agnes A.9.7.8. + 1.2.1.4. Sittard

    Reubsaet Maria Agnes B.5. Elsloo

    Reubsaet Maria Agnes B.6.4. Elsloo

    Reubsaet Maria Agnes B.7.9. Elsloo

    Reubsaet Maria Agnes F.7.2.1. Elsloo

    Reubsaet Maria Antoinetta H.8. Jabeek

    Reubsaet Maria Barbara B.6.6. Elsloo
    Reubsaet Maria Bertha H.13.

    Reubsaet Maria Catharina 1.2.3. Sittard

    Reubsaet Maria Catharina 6.3. Oirsbeek / Schinveld

    Reubsaet Maria Catharina B.6.2. Elsloo

    Reubsaet Maria Catharina B.7.5.1.8. Elsloo

    Reubsaet Maria Catharina B.7.8. Elsloo

    Reubsaet Maria Catharina B.7.11. Elsloo

    Reubsaet Maria Catharina H.2.4. Jabeek

    Reubsaet Maria Catharina H.4.5.2. Jabeek

    Reubsaet Maria Christina E.4. Heerlen

    Reubsaet Maria Christina Hubertina B.7.5.1.1. Elsloo

    Reubsaet Maria Cornelia A.11. Sittard

    Reubsaet Maria Elisa B.7.5.1.7. Elsloo

    Reubsaet Maria Elisabeth 2.4. Oirsbeek / Merkelbeek

    Reubsaet Maria Elisabeth 7.7. Schinveld

    Reubsaet Maria Elisabeth 7.9. Schinveld
    Reubsaet Maria Elisabeth A.9.1.1.12. Sittard

    Reubsaet Maria Elisabeth A.9.1.1.13. Sittard

    Reubsaet Maria Elisabeth B.7.10.1. Elsloo / (Krefeld? Dld.)

    Reubsaet Maria Elisabeth E.2. Heerlen

    Reubsaet Maria Elisabeth F.3.6. Elsloo

    Reubsaet Maria Elisabeth F.5. Elsloo

    Reubsaet Maria Elisabeth F.6.2. Elsloo

    Reubsaet Maria Elisabeth F.7.1. Elsloo

    Reubsaet Maria Elisabeth H.10. Jabeek

    Reubsaet Maria Elisabeth Helena A.9.1.1.4.6. Sittard / Brussel

    Reubsaet Maria Elisabeth Josephina F.7.7.2. Elsloo

    Reubsaet Maria Elisabetha A.6. Sittard

    Reubsaet Maria Gabriëlla H.7.7. Jabeek

    Reubsaet Maria Gertrudis 1.2.1.4.6. + A.9.7. Sittard

    Reubsaet Maria Gertrudis 3.3. Sweijkhuizen
    Reubsaet Maria Gertrudis A.9.7. + 1.2.1.4.6. Sittard

    Reubsaet Maria Gertrudis H.7.6. Jabeek / 's Hertogenbosch

    Reubsaet Maria Gertrudis Josephina 6.10. Oirsbeek / Schinveld

    Reubsaet Maria Helena 2.6. Oirsbeek

    Reubsaet Maria Helena Josepha A.9.1.1.4.2. Sittard

    Reubsaet Maria Hendrica Magdalena F.3.5.6. Elsloo

    Reubsaet Maria Hubertina 6.1. Oirsbeek / Schinveld

    Reubsaet Maria Hubertina H.4.8. Jabeek

    Reubsaet Maria Johanna F.7.6. Elsloo / Susteren

    Reubsaet Maria Johanna Catharina H.7.1.3. Schinveld

    Reubsaet Maria Johanna Josephina H.7.1.4. Schinveld

    Reubsaet Maria Johanna Leonardus H.4.1.2.

    Reubsaet Maria Josefiena H.12.3. Jabeek

    Reubsaet Maria Josepha H.1. Brunssum

    Reubsaet Maria Josephina 7.10. Schinveld
    Reubsaet Maria Josephina H.3. Jabeek / Schinveld

    Reubsaet Maria Josephina H.7.2. Jabeek

    Reubsaet Maria Josephina H.7.5. Jabeek / Ammerzoden

    Reubsaet Maria Josephina N.4. Heerlen / Voerendaal / Toronto (Can.)

    Reubsaet Maria Josephina Leonie H.9. Jabeek

    Reubsaet Maria Judith F.9.1. Beek / Hellingen (Lux.)

    Reubsaet Maria Louisa B.7.5.1.2.7. Elsloo

    Reubsaet Maria Louisa B.7.5.1.3. Elsloo

    Reubsaet Maria Louisa B.7.5.1.4. Elsloo

    Reubsaet Maria Lucia Gerarda B.7.5.1.2.3.2. Elsloo

    Reubsaet Maria Margaretha F.1. Elsloo

    Reubsaet Maria Sophia 1.2.8. Sittard

    Reubsaet Maria Sybilla H.4.2.2. Schinveld

    Reubsaet Maria Theodora F.7.3.3. Elsloo / Sittard

    Reubsaet Maria Theresia A.9.1.6. Sittard
    Reubsaet Maria Theresia F.11. Elsloo

    Reubsaet Maria Theresia Hubertina F.3.2.1. Heerlen / 's Gravenhage / Elsloo

    Reubsaet Maria Wilhelmina Gerarda F.9.6. Beek / Nieuwstadt

    Reubsaet Marianne F.6.5.3.

    Reubsaet Marie B.6.7. Elsloo

    Reubsaet Marie Catharina 4.4. Oirsbeek

    Reubsaet Marie Catharina B.1. Elsloo / Maastricht

    Reubsaet Marie Chatrina 4.1. Doenraedt (Oirsbeek)

    Reubsaet Marie Cornelie B.6.5. Elsloo

    Reubsaet Marie Elisabeth 5.5. Doenraedt

    Reubsaet Marie Mechtilde B.6.8. Elsloo

    Reubsaet Marie Mechtildis A.9.4. Sittard

    Reubsaet Marie Sophie 1.5.6. Sittard

    Reubsaet Mariëlla H.4.2.1.3. Heerlen

    Reubsaet Mariet F.6.5.1.
    Reubsaet Marlies F.6.5.2.

    Reubsaet Marsha F.7.7.1.1.

    Reubsaet Martha Leonarda H.4.4.1. Schinnen / Geleen

    Reubsaet Martin Jacques LE- A33.3. Sittard

    Reubsaet Martinus Frans H.4.5. Jabeek

    Reubsaet Mathias Antonius Lodewijk Maria F.3.5.7. Elsloo

    Reubsaet Mathieu Martinus H.4.4. Jabeek / Schinnen

    Reubsaet Mathijs Lodewijk Hubert F.3.2. Elsloo

    Reubsaet Mathilda Gerarda F.9.8. Beek / Geleen

    Reubsaet Mechtilda Josephina Maria A.9.1.1.10.1. Sittard / Utrecht

    Reubsaet Mechtilda Louisa F.3.5.1.1. Spaubeek / Boorsem

    Reubsaet Meyken LE- A4. Sittard

    Reubsaet Mia H.12.1. Schinveld

    Reubsaet Mia H.14.4.

    Reubsaet Michael 2.8. Oirsbeek
    Reubsaet Michael Arnoldus 1.5. + A.4. Sittard

    Reubsaet Mieke F.3.7.2.

    Reubsaet Miep B.7.5.1.2.5.1. Stein / Elsloo

    Reubsaet Natascha Catharina Maria L.J. H.4.2.1.1. Heerlen / Kerkrade

    Reubsaet Natasha H.14.6.1.

    Reubsaet Nic E.3.5. Heerlen

    Reubsaet Nico B.7.5.1.2.5.2.

    Reubsaet Nicol(aas) H.2.3.5.

    Reubsaet Nicolaas Anna Jozef H.4.5.3. Jabeek

    Reubsaet Nicolaas Hubert B.7.5.1.2. Elsloo

    Reubsaet Nicolaas Hubertus E.6. Heerlen

    Reubsaet Nicolaas Jan H.2.3. Jabeek

    Reubsaet Nicolaas Jean A.9.1.1.4.7. St Gillis (B.)

    Reubsaet Nicolaas Joseph 5.2. Doenraedt

    Reubsaet Nicolaas Joseph 6.2. + H. Oirsbeek / Jabeek

    Reubsaet Nicolaas Joseph 7.2. Schinveld
    Reubsaet Nicolaas Joseph H.4.1. Jabeek

    Reubsaet Nicolaas Joseph H.7.1. Jabeek

    Reubsaet Nicolaas Joseph H.12. Jabeek / Schinveld

    Reubsaet Nicolaas Joseph Aloisius H.12.5.3. Hoensbroek

    Reubsaet Oskar Jean B.7.5.1.2.3.5.1.1. Bilzen België

    Reubsaet Pauline H.7.3.1.2. Wijchen

    Reubsaet Peter F.6.5.5.

    Reubsaet Peter Joseph Cornelis 7.8. Schinveld

    Reubsaet Peter Jozef Marie F.3.2.4. Elsloo / Vlaardingen

    Reubsaet Peter Mathijs F.3.2.4.1. Vlaardingen

    Reubsaet Peter Nicolaas H.2.2. Jabeek

    Reubsaet Petronella 1.2.6. Sittard

    Reubsaet Petronella A.5. Sittard

    Reubsaet Petronella Agatha 1.1. Sittard

    Reubsaet Petrus A.8. Sittard
    Reubsaet Petrus B.6. Elsloo

    Reubsaet Petrus B.6.9. Elsloo

    Reubsaet Petrus Wilhelmus A.9.2. Sittard

    Reubsaet Petrus Wilhelmus A.9.3. Sittard

    Reubsaet Pierre Theodorus Elisabeth Geradus F.7.8.1. Elsloo

    Reubsaet Pieter Joseph 6.6. + 7. Oirsbeek / Schinveld

    Reubsaet Pieter Leonard 5.9. Doenraedt / Luik (België)

    Reubsaet Pieter Leonard B.7.5.1.2.2. Beek

    Reubsaet Ralf Pieter Helena F.3.5.5.1.

    Reubsaet Regina 2.1. Oirsbeek

    Reubsaet Regina Barbara 1.1.5. Sittard

    Reubsaet Regina Barbara 1.6. Sittard

    Reubsaet Reiner LE- A12. Broeksittard

    Reubsaet Remi H.7.1.2.2.

    Reubsaet Richard F.7.8.2.1. Elsloo

    Reubsaet Rick F.6.5.5.1.
    Reubsaet Rick Andries Henricus Maria H.7.3.2.1. Heerlen

    Reubsaet Rick M. H.4.4.2.1. Schinnen

    Reubsaet Riet E.3.2. Heerlen / Wijnandsrade

    Reubsaet Robert F.7.2.2.1.

    Reubsaet Robin H.7.1.2.1.

    Reubsaet Rodrig Hubert Petrus Maria F.3.5.2.2.

    Reubsaet Roelie F.3.7.1.1.

    Reubsaet Roger F.7.2.3.1.

    Reubsaet Rogier F.7.8.1.2. Elsloo

    Reubsaet Ronnie Louis Cornelis F.3.5.2.1.

    Reubsaet Rosa LE- A37. Sittard

    Reubsaet Rosalie Sibilla H.2.5. Jabeek

    Reubsaet Rosie Jacoba F.7.3.4.1

    Reubsaet Roy F.3.7.1.2.

    Reubsaet Samantha B.7.5.1.2.3.4.2.

    Reubsaet Sandra H.7.12.2. Jabeek
    Reubsaet Sonja Else F.4.3.1. Krefeld (Dld.)

    Reubsaet Stanislas Emile 5.1.1. Troyes Frankrijk

    Reubsaet Stijn F.7.7.3.2.

    Reubsaet Suzanne B.7.5.1.2.2.1.2. Beek

    Reubsaet Suzanne F.9.10.1.1.

    Reubsaet Tamara H.14.6.2.

    Reubsaet Tara F.9.5.2.1.

    Reubsaet Teun F.7.8.1.2.2. Elsloo

    Reubsaet Theike F.7.8.2.3. Elsloo

    Reubsaet Theodoor H. F.7.2.

    Reubsaet Theodoor Hubert F.7. Elsloo

    Reubsaet Theodoor Hubert F.7.3.1. Sittard / Bunde

    Reubsaet Theodoor Lucia Gerardus F.7.8.2. Elsloo

    Reubsaet Theodorus Gerardus F.9.5. Beek

    Reubsaet Theodorus Henricus Marie F.7.7.3. Elsloo

    Reubsaet Theodorus Johanna Maria F.7.7.1. Beek

    Reubsaet Theresia Johanna A.9.1.1.14. Sittard / Brussel (B.) / Valburg

    Reubsaet Vik F.7.8.2.3. Elsloo

    Reubsaet Virginie A.9.1.1.4.4. St. Joost ten Noode (Brussel B.)

    Reubsaet Wijnand B.7. Elsloo
    Reubsaet Wilhelm H.12.5. Schinveld

    Reubsaet Wilhelmus 0. Sittard

    Reubsaet Wilhelmus 1. + A.1. Sittard

    Reubsaet Wilhelmus 1.2.1. Sittard

    Reubsaet Wilhelmus A.9.6. Sittard

    Reubsaet Wilhelmus LE- A17.

    Reubsaet Wilhelmus LE- A20. Broeksittard

    Reubsaet Wilhelmus LE- E2.1. Rotterdam

    Reubsaet Wilhelmus Franciscus Hubertus Hyacinthus E.6.1. Heerlen

    Reubsaet Wilhelmus Reinerus 1.2.10. Sittard

    Reubsaet Willem LE- E1.1. Rotterdam

    Reubsaet Willem LE- C3. Nijmegen
    Reubsaet Willem Hubert B.7.5.1.2.1. Beek / Stein

    Reubsaet Willem Hubert B.7.5.1.5. Elsloo

    Reubsaet Willem Hubert B.7.5.1.6. + E. Elsloo / Heerlen
    Reubsaet Winandus 2.5. + C. Oirsbeek / Rotterdam
    Reubsaets Anna Catharina A.9.9.7. Sittard

    Reubsaets Antonetta LE- A36. Sittard

    Reubsaets Bartholomeus Gerard A.9.9.6. Sittard

    Reubsaets Caecilia 1.5.4. Sittard

    Reubsaets Catharina LE- A13.3. Broeksittard

    Reubsaets Gerard LE- A33.2.8.. Sittard

    Reubsaets Gertrudis A.9.9.9. Sittard

    Reubsaets Henricus LE- A13.6. Broeksittard

    Reubsaets Jan Hendrik A.9.9.10. Sittard

    Reubsaets Jean Baptist Victor A.9.1.1.14.1. Brussel (B.) / Valburg

    Reubsaets Joannes LE- A13.1. Broeksittard

    Reubsaets Maria LE- A13.2. Broeksittard

    Reubsaets Maria LE- A15. Broeksittard

    Reubsaets Maria LE- A16. Broeksittard

    Reubsaets Maria Mechtildis A.9.9.5. Sittard
    Reubsaets Maria Mechtildis LE- A33.2.7.2. + A.9.9.5. Sittard

    Reubsaets Marie Elisabetha 1.2.5. Sittard

    Reubsaets Mechel LE- A13.5. Broeksittard

    Reubsaets Sibilla LE- A13.4. Broeksittard

    Reubsaets Sophia Gertrudis LE- A32.2. Sittard
    Reubsaets Wilhelm LE- A13. Broeksittard
    Reubsaets Wilhelmus LE- A13.7. Broeksittard
    Reubsaets Wilm LE- A12.3. Broeksittard

    Reubsaets Winand LE- A36.1. Sittard
    Reubsahm Mechtildis 1.5.7. Sittard
    Reubsaths Joannes A.9.1.7. Maastricht
    Reubsats Mathias LE- A12.4. Broeksittard

    Reubsats Medtgen LE- A12.2. Broeksittard
    Reubzaad Cornelia LE- C1.1.4.3. Culemborg
    Reubzaad Cornelia LE- C1.1.4.2. Culemborg

    Reubzaad Dirk Hendrik LE- C2. Geldermalsen / Velp (Rheden)

    Reubzaad Hendricus Marinus LE- C2.2. Velp

    Reubzaad Johanna LE- C1.1.1.

    Reubzaad Johanna Maria LE- C1.1.4.1. Zijderveld (Everdingen) / Haaften

    Reubzaad Nijs (Neijs) LE- C1.1.4. Everdingen / Haaften
    Reubzaad Wilhelmina LE- C1.1.4.4. Culemborg

    Reubzaad Wilhelmina Ariana LE- C1.1.4.5. Haaften / Zaltbommel

    Reubzaad Willem LE- C1.1. Everdingen

    Reubzaad Willem Reinier LE- C1.1.3. Everdingen
    Reubzaat A.M.A. G.1.8.4.

    Reubzaat Anna Maria Gertrudis G.1.4. Geulle

    Reubzaat Anna Maria Ida G.1.3. Elsloo / Beek

    Reubzaat Anna Maria Louisa G.1.2. Geulle

    Reubzaat Bejateris LE- C1.1.3.6. Everdingen
    Reubzaat Coleta Maria Gertrudis G.1.6. Geulle / Hulsberg

    Reubzaat Geert Anna Pieter G.1.7.4.1.

    Reubzaat Gerardus Pieter G.1.7.4. Geulle / Elsloo

    Reubzaat Gertruda Josephina Gerda G.1.7.1.

    Reubzaat Gertrudis LE- A33.2. Sittard

    Reubzaat Henriëtte Maria Gerda G.1.7.3. Geulle / Elsloo

    Reubzaat J.N.M. G.1.8.2.

    Reubzaat Joannes Jacobus G.1. Geulle

    Reubzaat Joannes Peter Gerardus G.1.7.2. Geulle

    Reubzaat Jozef Joannes Ludovicus G.1.8. Geulle

    Reubzaat M.I.P G.1.8.1.

    Reubzaat Maria LE- C1.1.3.1. Everdingen

    Reubzaat Maria Hubertina Mechtildis G.1.5. Geulle

    Reubzaat Maria Josephina G.1.1. Geulle

    Reubzaat Myrthe Maria Nicole Martin G.1.7.4.1.3.
    Reubzaat N.J.H. G.1.8.3.

    Reubzaat Nijs Reinier LE- C1.1.3.4. Everdingen

    Reubzaat Nynke Maria Rosa Elisabeth G.1.7.4.1.1.

    Reubzaat Peter jozef Ludovicus G.1.7. Geulle
    Reubzaat Ruben Danny Gerard Johannes G.1.7.4.1.2.
    Reubzaat Willem LE- C1.1.3.3. Everdingen

    Reubzaat Willem Adrianus LE- C1.1.3.2. Everdingen

    Reubzaat Willem Johannes LE- C1.1.3.5. Everdingen
    Reubzaed Johanna Maria LE- C1.3. Buurmalsen / Ophemert
    Reubzaet Alphons Jozef Hubertus N.1.5. Hoensbroek / Schinnen

    Reubzaet Angelina Theresia Hubertina K.9.2. Brunssum

    Reubzaet Annelijn Catharina Gesina N.2.3.1. Brunssum / De Wolden

    Reubzaet Arjan N.1.4.3. Hoensbroek

    Reubzaet Arthur Stefan Hubert Jozef K.3.1. Kerkrade
    Reubzaet Brigitte Anna Maria Ida K.3.2. Kerkrade

    Reubzaet Catharina Clara K.11. Schinveld

    Reubzaet Catharina Maria K.7. Schinveld

    Reubzaet Chantalle Louisa Lamberta K.13.2. Schinveld

    Reubzaet Claire M.5.2. Schinveld / Heerlen

    Reubzaet Clara N.1.2. Hoensbroek

    Reubzaet Corina M.3.2. Brunssum

    Reubzaet Davy Jos N.1.1.3. Munstergeleen / Arcen

    Reubzaet Dewi M.2.1.2.2. Brunssum

    Reubzaet Elke Josefa K.8.2. Heinsberg (Dld.) / Geilenkirchen (Dld.)

    Reubzaet Finn Mika M.2.1.1.1.

    Reubzaet Gerardus Guilliaume K.9. Schinveld / Brunssum

    Reubzaet Gerardus Johannes K.10. Schinveld

    Reubzaet Gerly M.3.1. Schinveld

    Reubzaet Hendrik M.5. Schinveld

    Reubzaet Hendrik Alphons K.8. Schinveld / Schierwaldenrath (Dld.)
    Reubzaet Hendrik Jozef Marie N.1.1. Hoensbroek / Munstergeleen / Sittard

    Reubzaet Hendrika Maria Elisabeth K.2. Schinveld

    Reubzaet Hubertina Elisabeth K.12. Schinveld

    Reubzaet Hubertina Johanna Josephina N.2.4. Voerendaal / Limbricht

    Reubzaet Hubertus Leonard M.3. Schinveld / Brunssum

    Reubzaet Hubertus Mathias Leonardus Marie K.13. Schinveld

    Reubzaet Indy Senna Joy N.1.1.3.1. Arcen

    Reubzaet Inge N.1.4.2. Hoensbroek

    Reubzaet Jan Arnold K.5. Schinveld

    Reubzaet Jan Arnold M.4. Brunssum

    Reubzaet Jan Hendrik M.2. Schinveld / Sittard

    Reubzaet Jasper Paula Jo K.3.1.1. Kerkrade

    Reubzaet Johannes Matheus K.13.1. Schinveld
    Reubzaet Jolijn N.1.5.3. Schinnen

    Reubzaet Josef Servaas N.1.4. Hoensbroek / Oirsbeek

    Reubzaet Josephina Maria Hubertina N.1.3. Hoensbroek

    Reubzaet Joyce M.5.5. Schinveld

    Reubzaet Karin M.4.1. Brunssum

    Reubzaet Kyara M.2.1.2.1. Brunssum

    Reubzaet Leon Johanna Margaretha K.9.1. Brunssum

    Reubzaet Marco John Peter N.1.1.2. Munstergeleen

    Reubzaet Marco Nicolaas Joseph Hendrik N.2.5. Kerkrade / Landgraaf

    Reubzaet Maria Clara Susanna N.2.1. Voerendaal / Limbricht

    Reubzaet Maria Cornelia Johanna M.2.2. Schinveld

    Reubzaet Maria Elisabeth K.1. Schinveld

    Reubzaet Maria Elisabeth K.4. Schinveld / Dremmen (Dld.)

    Reubzaet Maria Hubertina K.10.1. Schinveld

    Reubzaet Maria Wilhelmina N.1.6. Hoensbroek

    Reubzaet Marinka N.1.5.2. Schinnen

    Reubzaet Marion M.4.2.
    Reubzaet Martijn N.1.4.1. Hoensbroek

    Reubzaet Mathieu Hubert K.6. Schinveld / Lanaken (B.)

    Reubzaet Maud N.1.1.2.1.

    Reubzaet Michel M.1.1.2.

    Reubzaet Mirte Henk Brigitte K.3.1.2. Kerkrade

    Reubzaet Monique M.5.3. Schinveld

    Reubzaet Nick N.1.1.2.2.

    Reubzaet Nicolaas Joseph N.2. Schinveld / Voerendaal / Kerkrade

    Reubzaet Nol M.1.1. Brunssum

    Reubzaet Peter Joseph M.1. Schinveld / Brunssum

    Reubzaet Peter Joseph N.1. Schinveld / Hoensbroek

    Reubzaet Peter Joseph Gerardus K.3. Schinveld / Kerkrade
    Reubzaet Petra Therese K.8.1. Schierwaldenrath (Dld.) / Geilenkirchen (Dld.)

    Reubzaet Robert Jan Arnold M.2.1. Schinveld / Schaesberg / Brunssum

    Reubzaet Roger M.1.1.1.

    Reubzaet Shirley M.1.1.2.1.

    Reubzaet Sonja M.5.1. Schinveld

    Reubzaet Stan M.1.1.1.1.

    Reubzaet Tanja M.5.4. Schinveld

    Reubzaet Tanja Clara Theodora K.10.2. Schinveld

    Reubzaet Thomas Robert M.2.1.1. Schaesberg / Brunssum / Schinveld

    Reubsaet Toke B.7.5.4.2.1. Ulestraten/Geulle

    Reubzaet Tom N.1.5.1. Schinnen

    Reubzaet Wendy Berdien N.1.1.1. Munstergeleen
    Reubzaet Willem Carel Nicolaas N.2.3. Voerendaal / Brunssum

    Reubzaet Wilma M.1.2. Brunssum
    Reubzaet Wouter Jan M.2.1.2. Schaesberg / Brunssum

    Reubzaet Yonne Esra M.2.1.1.2.
    Reupsaet Anna Maria LE- E6. Antwerpen

    Reupsaet van Wilhelmus LE- E3. Maastricht / Geertruidenberg

    Reuters Reinerus LE- A20.1. Broeksittard
    Ribzaad Cornelia C.5.4.8. Oosterhout / Gouda

    Ribzaad Elisabeth C.5.4.2. Oosterhout

    Ribzaad Mathea C.5.4.4. Oosterhout

    Ribzaad Willem C.5.3.1. Oosterhout

    Ribzaad Willem C.5.4.3. Oosterhout

    Ribzaat Cornelia C.5.3.1.1. Oosterhout / Dongen

    Richter Frans H.12.2.

    Richter Hubertus Josephus H.12.2.

    Richter Ivonne H.12.2.2.

    Richter Marian H.12.2.1.

    Rie De Jeanne A.9.1.1.4.4. Uccle (België)

    Rigoley Marguerite Marie Thérèse 5.1.1.2. Troyes Frankrijk

    Rijcken Joan Arnold LE- A33.2.1. Broeksittard

    Rijcken Joan Peter LE- A33.2.1. Broeksittard
    Rijcken Maria Amalia LE- A33.2.1.2. Sittard / Meerlo

    Rijcken Maria Catharina LE- A33.2.1.1. Sittard / Meerlo
    Rijcken Maria Cornelia LE- A33.2.1.3. Sittard
    Rijnaerts Anna Maria C.5.4.3. Oosterhout
    Rijnaerts Pieter C.5.4.3. Oosterhout

    Rijswijk van Geertrui LE- D1.2.1.3. Emmikhoven en Waardhuizen
    Ripaad Adrianus C.5.10.1.8. Oosterhout
    Ripsaat Pieter LE- D1.2.3. Almkerk Uitwijk
    Ripzaad Abraham Antonie LE- D1.2.1.8.2. Kedichem

    Ripzaad Adriaan C.5.3.2. Oosterhout

    Ripzaad Adriaan C.5.4.3.7. Oosterhout

    Ripzaad Adriaan C.5.4.5. Oosterhout

    Ripzaad Adriana LE- D1.2.1.6. Almkerk / Leerdam

    Ripzaad Adriana LE- D5. Leerdam

    Ripzaad Adriana Jacoba C.5.4.5.3.6.3.

    Ripzaad Adriana Johanna C.5.10.2.3.6.2. Oosterhout

    Ripzaad Adriana Johanna Agnes C.5.10.2.3.9.2. Oosterhout
    Ripzaad Adriana Johanna Cornelia C.5.3.4.1.5.1. Raamsdonkveer

    Ripzaad Adriana Johanna Maria LE- D6.1. Oosterhout

    Ripzaad Adriana Margaretha Petronella Maria C.5.3.4.1.4.3. Raamsdonkveer

    Ripzaad Adriana Maria C.5.4.3.4. Oosterhout / Breda

    Ripzaad Adrianus Franciscus C.5.4.3.10. Oosterhout

    Ripzaad Adrianus Johannes C.5.4.5.3.6. Oosterhout

    Ripzaad Adrianus Johannes C.5.10.2.8.2.2. Oosterhout

    Ripzaad Adrianus Marinus C.5.10.2.10.4.2. Oosterhout

    Ripzaad Adrianus Petrus C.5.4.5.3.6.1.1. Oosterhout

    Ripzaad Adrianus Wilhelmus C.5.3.8.7. Oosterhout

    Ripzaad Adrianus Wilhelmus C.5.4.3.9.1. Oosterhout

    Ripzaad Adrie C.5.3.4.1.3.2.

    Ripzaad Agnes Johanna C.5.10.2.3.9.4. Oosterhout

    Ripzaad Alex C.5.3.4.1.4.2.2.

    Ripzaad Allegonda C.5.10.1.6. Oosterhout
    Ripzaad Anna C.5.1. Gilze en Rijen / Oosterhout
    Ripzaad Anna LE-D1.2.1.1. Almkerk / Rotterdam

    Ripzaad Anna F.A.M. C.5.3.8.4.3. Dongen

    Ripzaad Anna Maria C.5.3.8.6. Dongen / Oosterhout

    Ripzaad Anna Maria C.5.4.3.9. Oosterhout / Breda

    Ripzaad Anna Maria C.5.10.2.1.1. Oosterhout

    Ripzaad Anna Maria C.5.10.2.3.14. Oosterhout

    Ripzaad Anna Maria C.5.10.2.8.2.3. Oosterhout

    Ripzaad Anna Maria C.5.10.2.10.1. Dortmund (Dld.) / Oosterhout

    Ripzaad Anna Maria C.5.10.2.10.3. Oosterhout

    Ripzaad Anna Maria Catharina C.5.10.2.8.5.1. Oosterhout

    Ripzaad Antonia C.5.10.2.1.4. Oosterhout

    Ripzaad Antonius C.5.3.8.4.5. Dongen

    Ripzaad Antonius Franciscus Johannes Maria C.5.3.8.4.1. Dongen

    Ripzaad Arnoldus C.5.10.2.10.4. Oosterhout

    Ripzaad Barbara Adriana C.5.10.2.3.9.1. Oosterhout
    Ripzaad Bernardus C.5.10.2.1.6. Oosterhout

    Ripzaad Catharina C.5.3.7. Oosterhout

    Ripzaad Catharina C.5.5.5. Oosterhout

    Ripzaad Catharina C.5.5.6. Oosterhout

    Ripzaad Christina C.5.4.5.4. Oosterhout

    Ripzaad Christina Pieternella Maria C.5.10.2.8.5.3. Oosterhout

    Ripzaad Christina Wilhelmina C.5.4.5.3.8. Oosterhout

    Ripzaad Clara C.5.10.2.1.2. Oosterhout

    Ripzaad Clasina C.5.10.1.5. Oosterhout

    Ripzaad Claudia Elisabeth Antonia C.5.10.2.1.5.1.2.

    Ripzaad Cornelia C.5.3.4.3. Raamsdonk

    Ripzaad Cornelia C.5.10.2.8.8. Oosterhout

    Ripzaad Cornelia Antonia Joanna C.5.3.4.4. Raamsdonk

    Ripzaad Cornelis C.5.3.4. Oosterhout / Raamsdonk

    Ripzaad Cornelis C.5.5.3. Oosterhout
    Ripzaad Cornelis C.5.10. Oosterhout

    Ripzaad Cornelis C.5.10.1.2. Oosterhout

    Ripzaad Cornelis C.5.10.1.4. Oosterhout

    Ripzaad Cornelis C.5.10.5. Oosterhout / Amersfoort

    Ripzaad Cornelis LE- D3.1. Zijderveld

    Ripzaad Cornelis Antonius C.5.10.2.1.5.1. Breda

    Ripzaad Cornelis Hendricus Josephus C.5.3.4.1.1. Raamsdonk

    Ripzaad Cornelis Jacobus C.5.3.4.1.7. Raamsdonkveer / Waalwijk

    Ripzaad Cornelis Maria Antonius C.5.10.2.1.5.2. Breda

    Ripzaad Cornelis Petrus C.5.5.3.1.1. Oosterhout

    Ripzaad Corrie C.5.3.4.1.4.4. Raamsdonkveer

    Ripzaad Dennis C.5.3.4.1.4.2.1.

    Ripzaad Dimphna Adriana Cornelia Maria C.5.3.4.1.4.5. Raamsdonkveer

    Ripzaad Dingeman C.5.3.4.1.2. Raamsdonk

    Ripzaad Dingeman C.5.3.4.1.4. Raamsdonkveer
    Ripzaad Dingeman C.5.10.2.3.10. Oosterhout

    Ripzaad Dingenman LE- D1.2.1.8. Almkerk Uitwijk / Leerdam

    Ripzaad Dingena LE- D1.2.1.8.3. Leerdam

    Ripzaad Dingena LE- D1.2.1.8.5. Leerdam

    Ripzaad Dingenman LE- D1.2.2. Almkerk Uitwijk

    Ripzaad Elisabeth C.5.4.6. Oosterhout

    Ripzaad Erica C.5.3.8.4.7.1. Dongen

    Ripzaad Femke C.5.3.8.4.5.3.

    Ripzaad Francisca C.5.20.3. Oosterhout

    Ripzaad Francisca A.C. C.5.3.8.4.4. Dongen

    Ripzaad Francisca Johanna C.5.3.8.5.1. Breda

    Ripzaad Franciscus C.5.3.8. Oosterhout

    Ripzaad Franciscus C.5.3.8.4.7. Dongen

    Ripzaad Geertruida Pieternella C.5.10.2.8.9. Oosterhout

    Ripzaad Geertruida Pietronella C.5.5.3.1.6. Oosterhout

    Ripzaad Gerardus C.5.3.2.3. Oosterhout

    Ripzaad Gerrit LE- D1.2.1.7. Almkerk Uitwijk
    Ripzaad Goudina Cornelia C.5.3.4.2. Raamsdonk / Oosterhout

    Ripzaad Heiltje LE- D1.2.1.7.1. Almkerk Uitwijk

    Ripzaad Helena C.5.4.3.6. Oosterhout

    Ripzaad Helena C.5.10.6. Oosterhout

    Ripzaad Hellen C.5.3.4.1.7.2.1.

    Ripzaad Hendrik Cornelis C.5.3.4.1.5. Raamsdonkveer

    Ripzaad Hendrika C.5.6.1. Oosterhout

    Ripzaad Hendrina C.5.5.2. Oosterhout

    Ripzaad Hendrina C.5.5.4. Oosterhout

    Ripzaad Henriette Maria Adriana C.5.10.2.3.6.1. Oosterhout

    Ripzaad Jack C.5.4.3.13.3.1.

    Ripzaad Jacoba Johanna C.5.4.3.13.2. Breda

    Ripzaad Jacobus C.5.3.4.1.6. Raamsdonk

    Ripzaad Jacobus C.5.4.3.13. Breda
    Ripzaad Jan Baptist C.5.3.8.3. Dongen

    Ripzaad Jeanne C.5.10.2.8.4.4.

    Ripzaad Jenneke LE- D1.2.2.1. Almkerk Uitwijk

    Ripzaad Jeroen C.5.3.4.1.7.1.1.

    Ripzaad Jimmy C.5.3.4.1.4.6.2.

    Ripzaad Johanna C.5.3.3. Oosterhout

    Ripzaad Johanna C.5.3.4.1.7.4. Waspik

    Ripzaad Johanna C.5.4.1. Oosterhout

    Ripzaad Johanna C.5.4.5.3.2. Oosterhout

    Ripzaad Johanna C.5.7. Oosterhout

    Ripzaad Johanna C.5.10.1.3. Oosterhout

    Ripzaad Johanna C.5.10.2.3.7. Oosterhout

    Ripzaad Johanna C.5.10.2.7. Oosterhout

    Ripzaad Johanna C.5.10.2.9. Oosterhout

    Ripzaad Johanna C.5.10.2.10.2. Oosterhout

    Ripzaad Johanna A. Th. M. C.5.3.8.4.2. Dongen
    Ripzaad Johanna Adriana Maria C.5.4.5.3.3. Oosterhout

    Ripzaad Johanna Adriana C.5.4.3.12. Breda

    Ripzaad Johanna Cornelia C.5.5.6.1. Oosterhout

    Ripzaad Johanna Maria C.5.10.2.3.6.3. Oosterhout

    Ripzaad Johanna Wilhelmina C.5.5.3.2. Oosterhout

    Ripzaad Johannes C.5.3.4.1.7.2. Waspik

    Ripzaad Johannes C.5.4.5.3.7. Oosterhout

    Ripzaad Johannes C.5.5. Oosterhout

    Ripzaad Johannes C.5.5.3.1. Oosterhout

    Ripzaad Johannes C.5.5.3.1.2. Oosterhout

    Ripzaad Johannes C.5.5.3.2.1. Oosterhout

    Ripzaad Johannes C.5.10.2.3.9.6. Oosterhout

    Ripzaad Johannes C.5.10.2.8.2.4.

    Ripzaad Johannes C.5.10.2.10.4.3. Oosterhout
    Ripzaad Johannes C.5.10.4. Oosterhout

    Ripzaad Johannes LE- D6. Oosterhout

    Ripzaad Johannes Cornelis C.5.10.2.8.5. Oosterhout

    Ripzaad Johannes Hendrikus Cornelis C.5.3.4.1.4.2. Raamsdonkveer

    Ripzaad Johannes Jacobus C.5.3.4.1.3. Raamsdonk

    Ripzaad Johannes Jozef Maria C.5.3.4.1.4.6. Raamsdonkveer

    Ripzaad Johannes Marinus C.5.3.8.4.5.2.

    Ripzaad Johannes Petrus C.5.10.2.8.4. Oosterhout

    Ripzaad Johannes Wijnandus C.5.3.8.4. Dongen

    Ripzaad Joijse C.5.10.2.1.5.2.2.

    Ripzaad Joke C.5.3.4.1.3.4.

    Ripzaad Lambertus C.5.5.3.1.4. Oosterhout

    Ripzaad Leendert C.5.10.2.11. Oosterhout

    Ripzaad Leon C.5.10.2.1.5.2.1.

    Ripzaad Louisa C.5.4.3.13.4. Breda

    Ripzaad Maria C.5.2. Oosterhout

    Ripzaad Maria C.5.4.3.5. Oosterhout / Breda
    Ripzaad Maria C.5.4.5.1. Oosterhout

    Ripzaad Maria C.5.4.5.3.1. Oosterhout

    Ripzaad Maria C.5.6. Oosterhout

    Ripzaad Maria C.5.10.1.9. Oosterhout

    Ripzaad Maria C.5.10.2.2. Oosterhout

    Ripzaad Maria C.5.10.2.3.11. Oosterhout

    Ripzaad Maria C.5.10.2.5. Oosterhout

    Ripzaad Maria C.5.10.2.8.7. Oosterhout

    Ripzaad Maria C.5.10.5.1. Amersfoort / Hilversum

    Ripzaad Maria C.7. Rotterdam / Oosterhout

    Ripzaad Maria Adriana C.5.4.5.3.6.1.1.2. Oosterhout

    Ripzaad Maria Adriana Wilhelmina C.5.4.5.3.4. Oosterhout

    Ripzaad Maria Catharina C.5.3.2.2. Oosterhout
    Ripzaad Maria Catharina C.5.3.6. Oosterhout / Dongen

    Ripzaad Maria Cornelia C.5.3.8.2. Dongen

    Ripzaad Maria Cornelia C.5.3.8.5. Dongen / Oosterhout

    Ripzaad Maria Hendrika C.5.4.3.13.1. Breda

    Ripzaad Maria Louisa C.5.4.3.11. Oosterhout

    Ripzaad Maria Teuntje LE- D1.2.1.7.3. Almkerk Uitwijk / Gorinchem

    Ripzaad Marinus C.5.10.2.3.3. Oosterhout

    Ripzaad Marinus C.5.10.2.8.3. Oosterhout

    Ripzaad Marinus C.5.10.2.10. Oosterhout

    Ripzaad Marinus LE-D1.2.1.8.6. Leerdam

    Ripzaad Marius LE-D1.2.1.8.7. Leerdam

    Ripzaad Marinus Adrianus C.5.10.2.10.4.1. Oosterhout

    Ripzaad Marinus Wilhelmus C.5.4.5.3.6.2.

    Ripzaad Marscha C.5.10.2.8.5.2.

    Ripzaad Mike Gerrit Dingeman C.5.3.4.1.4.6.1.

    Ripzaad Nicolaas LE- D1.1.

    Ripzaad Paulina C.5.4.5.2. Oosterhout

    Ripzaad Paulina Christ C.5.4.5.3.5. Oosterhout

    Ripzaad Paulus A. C.5.10.2.3.15. Oosterhout
    Ripzaad Peter C.5.10.2.8.4.3.

    Ripzaad Petronella C.5.3.4.1.7.3. Waspik

    Ripzaad Petronella C.5.10.2.3.4. Oosterhout

    Ripzaad Petronella C.5.10.2.3.5. Oosterhout

    Ripzaad Petronella C.5.10.2.4. Oosterhout

    Ripzaad Petrus C.5.4.3.2. Oosterhout

    Ripzaad Petrus Adrianus C.5.4.5.3.6.1.1.1. Oosterhout

    Ripzaad Petrus Adrianus C.5.5.3.1.3. Oosterhout

    Ripzaad Petrus Gerardus C.5.5.3.1.5. Oosterhout

    Ripzaad Petrus Johannes C.5.10.2.8.2.1. Oosterhout

    Ripzaad Petrus Wilhelmus Greg C.5.10.2.3.6.4. Oosterhout
    Ripzaad Pietenella LE- D1.2.1.7.3. Leerdam
    Ripzaad Pieternella LE- D1.2.4. Vuren

    Ripzaad Pieter C.5.10.2.1.3. Oosterhout

    Ripzaad Pieter C.5.10.2.1.5. Oosterhout

    Ripzaad Pieter C.5.10.2.3.2. Oosterhout

    Ripzaad Pieter C.5.10.2.3.8. Oosterhout

    Ripzaad Pieter C.5.10.2.3.9. Oosterhout

    Ripzaad Pieter C.5.10.2.8. Oosterhout

    Ripzaad Pieter C.5.10.2.8.2. Oosterhout

    Ripzaad Pieter (Antonie) C.5.10.2. Oosterhout

    Ripzaad Pieter Christiaan Adrianus C.5.10.2.8.5.4. Oosterhout

    Ripzaad Pieter Cornelis C.5.10.2.1. Oosterhout

    Ripzaad Pieter Hubert Wilhelmus Maria C.5.10.2.3.9.3. Oosterhout

    Ripzaad Pieternella C.5.10.2.8.6. Oosterhout

    Ripzaad Pieternella LE- D1.2.1.5. Almkerk Uitwijk

    Ripzaad Pieternella LE- D1.2.1.8.1. Leerdam

    Ripzaad Pieternella LE- D1.2.1.8.4. Leerdam

    Ripzaad Pietronella C.5.10.2.6. Oosterhout

    Ripzaad René C.5.10.2.8.4.1.

    Ripzaad Sophia Cornelia C.5.10.5.2. Amersfoort

    Ripzaad Tanja C.5.3.4.1.7.1.2.
    Ripzaad Tessa Antonia Elisabeth C.5.10.2.1.5.1.1.

    Ripzaad Thea C.5.3.8.4.6.

    Ripzaad Theo C.5.10.2.8.4.2.

    Ripzaad Theodora Anna Maria C.5.3.8.4.5.1.

    Ripzaad Tonnie C.5.3.4.1.3.3.

    Ripzaad Wijnand C.5.3. Oosterhout

    Ripzaad Wijnandus C.5.3.2.1. Oosterhout

    Ripzaad Wilhelm Jacobus C.5.4.3.13.3. Breda

    Ripzaad Wilhelmina C.5.3.5. Oosterhout

    Ripzaad Wilhelmina C.5.10.2.3.13. Oosterhout
    Ripzaad Wilhelmina Adriana August C.5.10.2.3.6.5. Oosterhout

    Ripzaad Wilhelmus C.5.4.3.3. Oosterhout

    Ripzaad Wilhelmus C.5.10.2.1.7. Oosterhout

    Ripzaad Wilhelmus C.5.10.2.3.6. Oosterhout

    Ripzaad Wilhelmus Johannes G.M. C.5.10.2.3.9.5. Oosterhout

    Ripzaad Wilhelmus Marinus C.5.4.5.3.6.1.

    Ripzaad Wilhelmus W.G. C.5.3.4.1.7.1. Waspik / Oosterhout

    Ripzaad Wilhelmus Wijnand Gerardus C.5.3.4.1. Raamsdonk

    Ripzaad Wilhelmus Wijnandus Gerardus C.5.3.4.1.4.1. Raamsdonkveer / Breda

    Ripzaad Willem C.5.4. Oosterhout

    Ripzaad Willem C.5.4.3.1. Oosterhout

    Ripzaad Willem C.5.4.5.3. Oosterhout

    Ripzaad Willem C.5.10.1. Oosterhout

    Ripzaad Willem C.5.10.2.3. Oosterhout

    Ripzaad Willem C.5.10.2.3.12. Oosterhout

    Ripzaad Willem C.5.5.1. Oosterhout

    Ripzaad Willem C.5.5.1.1. Oosterhout

    Ripzaad Willem C.5.3.2.7. Oosterhout

    Ripzaad Willem Petrus Johannes C.5.4.3.2.1. Oosterhout

    Ripzaad Willem Wijnand Gerardus C.5.3.4.1.3.1. Raamsdonk
    Ripzaad Wouterina C.5.4.7. Oosterhout
    Ripzaat Adriaan C.5.8. Oosterhout

    Ripzaat Adriaan LE- D1.2.1.3. Almkerk Uitwijk

    Ripzaat Adriana LE- D1.2.1.4. Almkerk Uitwijk

    Ripzaat Cornelia C.5.9. Oosterhout

    Ripzaat Cornelia LE- D3.

    Ripzaat Geertruida LE- D1.2.1.3.1. Almkerk Uitwijk

    Ripzaat Gerrit LE- D1.2.1.3.2. Almkerk Uitwijk

    Ripzaat Jenneke LE- D1.2.1.2. Almkerk Uitwijk
    Ripzaat Matheus LE- D1.2.1. Almkerk Uitwijk

    Robben Johan Herman Hendrik H.2.7. Hoensbroek / Jabeek

    Robben Rob H.2.7.1.

    Roberts Bartholomeus LE- A33.2.1. Sittard

    Roberts Jan Hendrik LE- A33.2.1. Sittard

    Roberts Maria Agnes LE- A33.2.1.7. Sittard

    Roberts Maria Elisabeth LE- A33.2.1.4. Sittard

    Roberts Maria Johanna Hubertina LE- A33.2.1.5. Sittard

    Roberts Maria Mechtildis LE- A33.2.1.6. Sittard

    Roberts Mientje H.7.12. Oirsbeek

    Roberts Rozy H.7.11.

    Roch (Proek) Johanna B.6. Elsloo
    Roebroek Luca Johanna Jozef K.13.2.2.

    Roebroek Marc Alphons Marie K.13.2. Spaubeek

    Roebroek Maria Jozef Hubertus K.13.2. Spaubeek

    Roebroek Mauro Patrick Eveline K.13.2.1.
    Roebsaetz Reinerus LE- A10.4. Sittard

    Roelands Jan Anton A.9.1.2. Merksem (B.) / Sittard

    Roelen Catharina C.5.4.3.12. Oosterhout

    Roelofs Maria Helena C.5.5.1. Oosterhout

    Roex G. H.3.4.
    Roex H. H.3.6.

    Roex Hubertus Leonardus H.3. Schinveld

    Roex J. H.3.2.

    Roex J. H.3.5.

    Roex Jan H.4.2.2. Sittard / Schinveld

    Roex Jan Renier H.3. Schinveld

    Roex M. H.3.3.

    Roex Maria Catharina H.3.1.

    Rog Jan H.7.9.
    Rog Wilhelmus H.7.9.

    Rogue Marie Celeste Augustine 5.11. Champet (Seine et Oise Fr.)

    Rollenbergh Arnoldus jacobus C.5.10.6. Waspik

    Rollenbergh Johannes C.5.10.6. Waspik

    Rompa Anna C.5.10.1. Oosterhout

    Rompa Johannes C.5.10.1. Oosterhout

    Rompelberg Chris B.7.5.1.2.3.3.

    Rompelberg Lars B.7.5.1.2.3.3.2.

    Rompelberg Roland B.7.5.1.2.3.3.1.

    Ronde de Barend LE- C2.3. Velp

    Ronde de Cornelis LE- C2.3. Velp

    Ronde de Lambertus LE- C2.3.2. Velp

    Ronde de Willemina LE- C2.3.1. Velp

    Rooding Inge N.1.1.2.

    Rooij de Antje LE- D1.2.1.8. Meeuwen, Hill en Babylonienbroek / Leerdam

    Rooij de Johanna LE- D1.2.1.8. Meeuwen, Hill en Babylonienbroek

    Rooij de Johannes LE- D1.2.1.8. Meeuwen, Hill en Babylonienbroek

    Rosing Zwaantje H.14.2. Leeuwarden / Brunssum
    Rothkrantz Johan N.1.5. Heerlen

    Rothkrantz Marita N.1.5. Heerlen / Schinnen

    Roulandts Jan Anton A.9.1.2. Merksem (B.) / Sittard
    Roulandts Laurens A.9.1.2. Merksem (B.)
    Rubsaat Anna Elisabetha A.1. Sittard

    Rubsaat Joannes Wilhelmus LE- A19.1. Sittard

    Rubsaat Leonardus A.3. Sittard
    Rubsaat Mechtildis LE- A18. Sittard
    Rubsaat Michaëlis A.4. Sittard

    Rubsaat Wilhelmus LE- A19. Sittard

    Rubsaat Wilhelmus Laurentius A.2. Sittard
    Rübsaedts Gertrudis LE- A10.1. Sittard
    Rubsaet Amelia LE- A30.6.4. Sittard
    Rubsaet Anna C.2. Rotterdam

    Rubsaet Anna Maria C.3. Rotterdam

    Rubsaet Catharina LE- A10.2. Sittard

    Rubsaet Catharina LE- A18.1. Sittard

    Rubsaet Cornelia LE- A7.1. Sittard

    Rubsaet Gertrudis LE- A10.3. Sittard

    Rubsaet Jan (vader) LE- E4.

    Rubsaet Jan (zoon) LE- E4.1. Grave

    Rubsaet Joannes C.1. Rotterdam

    Rubsaet Joannes Cornelius A.14.2. Sittard

    Rubsaet Johannes Gerardus LE- A32.1. Sittard

    Rubsaet Maria Anna Hubertina LE- A33.2.7. Broeksittard
    Rubsaet Maria Catharina C.4. Rotterdam

    Rubsaet Wijnand C.6. Rotterdam

    Rubsaet Wilhelmus C.5. Rotterdam

    Rubsaet Wilhelmus LE- A32. (+ 1.2.10. ?) Sittard
    Rübsaet Anna Cornelia LE- A22.1. Sittard

    Rübsaet Anna Sijbilla LE- A30.3. Sittard

    Rübsaet Anna Sophia LE- A30.2. Sittard

    Rübsaet Antonius LE- A32.4. Sittard
    Rübsaet Catharina LE- A8. Sittard

    Rübsaet Joanna 1.2.1.3. Sittard

    Rübsaet Joannes 1.2.1.5. Sittard

    Rübsaet Joannes Cornelius LE- A30.1. Sittard

    Rübsaet Joannes Cornelius LE- A30.4. Sittard

    Rübsaet Joannes Franciscus LE- A30.5. Sittard

    Rübsaet Joannes Petrus A.14.1. Sittard

    Rübsaet Joannes Wilhelmus 1.2.1.2. Sittard

    Rübsaet Maria Agnetis 1.2.1.4. + A.9.7.8. Sittard

    Rübsaet Maria Elisabeth LE- A23.1. Sittard
    Rübsaet Maria Elisabeth LE- A23.1. Sittard

    Rübsaet Maria Elisabeth LE- A25. Broeksittard

    Rübsaet Maria Ida 1.2.1.1. Sittard

    Rübsaet Maria Sophia LE- A22. Sittard

    Rübsaet Mechtildis LE- A23. Sittard
    Rübsaet Mechtildis LE- A24. (LE- A23. ?) Sittard

    Rübsaet Michaëlis LE- A22.1 + 1.5. + A.4. Sittard

    Rübsaet Wilhelmus LE- A21. Sittard
    Rübsaet Wilhelmus LE- A23.1. Sittard
    Rubsaets Gerardus Wilhelmus LE- A33.2.6. Broeksittard
    Rubsaets Maria LE- A9. Sittard

    Rubsaets Maria Gertrudis LE- A33.2.5. Broeksittard
    Rübsaets Joannes 1.5.5.
    Rubsam Reinken LE- A2.4. Sittard
    Rubsat Johan LE- A3. Sittard

    Rubsat Tringen LE- A3. Sittard
    Rubsath Maria Elisabetha 1.5.2. Sittard
    Rübsaths Maria Elisabeth LE- E7. Mareq-en-Barul (Frankrijk)
    Rubsaths Meiken (Maria) LE- A11. Sittard
    Rubsatz Batzgen (Cornelia) LE- A1. + LE- A2. + LE- A8.2. Sittard
    Rubsatz Gertgen (Girtgen) LE- A2. + LE- A4. Sittard
    Rubsatz Lissbeth LE- A2.4. Sittard
    Rubzaad Maria LE- C1.1.2. Zijderveld (Everdingen)
    Ruebsaat Anna Elisabeth 1.5.5. Sittard

    Ruebsaat Cornelie 1.2.9. Sittard

    Ruebsaat Cornelie LE- A34. Sittard

    Ruebsaat Gertrude Marie Anne LE- A30.6.3. Sittard

    Ruebsaat Guillaume 1.5.1. Sittard

    Ruebsaat Jean LE- A30.6.2. Sittard

    Ruebsaat Jean Corneille LE- A30.6. Sittard
    Ruebsaat Joanna (Anna) Maria LE- A29. Sittard

    Ruebsaat Johan Jacob A.9.9.1. Sittard
    Ruebsaat Marie (Anne) Gertrude LE- A30.6.1. Sittard

    Ruebsaat Michael LE- A34.1. Sittard

    Ruebsaat Michael (Agidius) LE- A30. Sittard

    Ruebsaat Pieter LE- A40. Sittard

    Ruebsaat Renerus Hubertus 1.5.3. Sittard
    Ruebsaet Adriana LE- A7.1. + LE- A8.1. Sittard

    Ruebsaet Bartholomaeus LE- A6. Sittard

    Ruebsaet Jeanne Christina LE- E5.

    Ruebsaet Gertruda Elisabeth LE- A33.2.2. Broeksittard

    Ruebsaet Gertrude LE- A28. Sittard

    Ruebsaet Jannes LE- A6.1. Sittard

    Ruebsaet Joannes LE- A7. Sittard

    Ruebsaet Johan Wijnand A.9.1.1.2. Sittard

    Ruebsaet Johann LE- A32.5. Sittard
    Ruebsaet Johanna Elisabeth A.9.1.1.5. Sittard
    Ruebsaet Lisken LE- A6.1. Sittard
    Ruebsaet Marie Therese A.9.1.5. Sittard
    Ruebsaet Pierre Antoinne A.9.1.4. Sittard
    Ruebsaets Neleken LE- A5. Sittard
    Rüebsaets Wilhelmus LE- A10. Sittard
    Ruibsaem Catharina Maria LE- A14.
    Ruibsaet Anna Rosa A.9.1.1.7. Sittard

    Ruibsaet Johan Miciel Victor A.9.1.1.1. Sittard

    Ruijsop Anna Maria 2.8. Nuth / Oirsbeek

    Ruitenbeek Johanna C.5.10.5. Amersfoort
    Ruiter de Hubertus Leonardus 7.10.1. Schinveld / Brunssum

    Ruiter de Jan Arnold 7.10.3. Schinveld / Uden
    Ruiter de Peter Joseph 7.10.2. Schinveld / Brunssum

    Ruiter de (senior) Roelof 7.10. Gronau (Dld.)

    Ruiter de (junior) Roelof 7.10. Gronau (Dld.) / Schinveld
    Rupsaad Cornelis LE- D1.3.2. Everdingen
    Rupsaad Peter Cornelis LE- C1.2. Tiel
    Rupsaat Adriana LE- E1.7. Rotterdam (Vissersdijk)
    Rupsaat Joannis LE- D1.2. Almkerk Uitwijk

    Rupsaat Peter (Pieter) LE- D1.

    Rupsaat Mathijs LE- E1.3. Rotterdam (Vissersdijk)

    Rupsaat Reinier LE- D1.3. Emmikhoven en Waardhuizen / Everdingen
    Rupsaet Johannes LE- E1.
    Rupsaet Pieter LE- D1.3.1. Katwijk Binnen
    Rupsaet Reinier LE- D1.3.3. Everdingen
    Rupzaat Adriana Johan LE- E1.5. Rotterdam (Vissersdijk)
    Rupzaat Pietje LE- D4.1. Dussen/Zwijndrecht

    Rupzaat Jan LE- D4. Dussen
    Rupzaat Wilmina Johan LE- E1.6. Rotterdam (Vissersdijk)

    Rust Misja Leon N.2.3.1. Emmeloord / De wolden (Linde)

    Rust Peter N.2.3.1. 's Gravenhage

    Rust Wesley Arjen Pieter N.2.3.1.1. Hardenberg / De wolden (Linde)

    Rutten Joannes Arnoldus 1.2.8. Sittard

    Rutten Laurens B.6.3. Elsloo

    Rutten Laurens B.6.3.2. Elsloo

    Rutten Laurens B.6.3.3. Elsloo

    Rutten Maria Catharina B.6.3.1. Elsloo

    Rutten Maria Elisa A.9. Sittard

    Rutten Maria Helena B.6.3.4. Elsloo

    Rutten Marie Sophia A.4. Sittard
    Rutten Michael A.4. Sittard

    Rutten Peter B.6.3. Elsloo

    Rutten Sophia B.6.3.6. Elsloo

    Rutten Sophie B.6.3.5. Elsloo

    Ryckaert David A.9.1.1.4.4. Uccle (België)

    Ryckaert Sebastiën A.9.1.1.4.4. Ukkel (België)
    S Sanden van der Petrus Antonius C.5.4.3.11. Uden
    Sanden van der Theodorus C.5.4.3.11. Uden

    Sanders Annie F.4.2.4.

    Sanders Bèr F.4.2.7.

    Sanders Elza F.4.2.1.

    Sanders Gerrie F.4.2.6.
    Sanders Heinz F.4.2.3. Maastricht

    Sanders Jeu F.4.2.8.

    Sanders Johanna A.9.1.1.10. Utrecht

    Sanders Marga F.4.2.5.

    Sanders Mia F.4.2.2. Maastricht

    Sanders Petrus Hubertus F.4.2. Heer / Maastricht

    Savelsberg Anna Maria Catharina M.2. Ans (B.)

    Schaaf Anne Sibil LE- A24.7. Sittard

    Schaap Joannes Wilhelmus LE- A24.1. Nieuwstadt

    Schaef Maria Cacilia LE- A24.6. Sittard

    Schaef Marie Cornelie LE- A24.8. Sittard

    Schaeff Joannes Franciscus LE- A24. Sittard

    Schaep Anna Elisabeth LE- A24.3. Sittard

    Schaep Anna Elisabeth LE- A24.4. Sittard

    Schaep Franciscus Jacobus LE- A24.5. Sittard

    Schaep Joannes Michaëlis LE- A24.2. Sittard

    Schafs Matie Ida 1.5.5. Eijsden

    Schiffelers Hubertus LE- A32.1. Sittard

    Schiffelers Maria Elisabeth LE- A32.1. Sittard

    Schijns Jan Willem LE- A33.2.4. Sittard / Broeksittard

    Schijns (Schings) Hendrik Joseph LE- A33.2.4. Sittard

    Schillings Karin N.2.5. Heerlen

    Schings Maria Anna LE- A33.2.4.3. Broeksittard

    Schings Maria Catharina LE- A33.2.4.4. Broeksittard
    Schings Maria Gertrudis Mechtildis LE- A33.2.4.6. Broeksittard

    Schings Maria Mechtildis LE- A33.2.4.1. Broeksittard

    Schings Maria Mechtold LE- A33.2.4.5. Broeksittard

    Schings Peter Nicolas LE- A33.2.4.2. Broeksittard

    Schouten Sanne H.7.1.2.1.  

    Schlicher Christine K.8. Langbroich (Dld.) / Schierwaldenrath (Dld.)

    Schlicher Josef K.8. Langbroich (Dld)
    Schlössers Caecilia 1.2. + A.4. Sittard

    Schmeitz Claus H.2.9.

    Schmeitz Nicolaas Cecilia Johannes H.2.9.1. Sittard

    Schmeitz Theo H.2.9.

    Schmetz Aleth LE- A4.1. Sittard

    Schmetz Wilhelm LE- A4. Sittard

    Schmidt Susanna Gesina N.2. 's Gravenhage

    Schmitts Arat LE- A8. Sittard

    Schmitts Leonardt LE- A8.3. Sittard

    Schoenmackers Maria LE- A12. Broeksittard

    Schöers Catharina LE- A31. Broeksittard

    Schoevers Willem Carel N.2. 's Gravenhage

    Schoevers Willy N.2. 's Gravenhage / Voerendaal

    Schonken Jeanna Catharina LE- A29. Sittard

    Schoonbrood Kee F.7.2.2.

    Schoonbrood Sjeng F.7.2.2.

    Schoufelen Lambertus A.10 Sittard

    Schoufelen Maria Gertrudis A.10 Sittard

    Schreurs Maria Barbara B.6. Elsloo

    Schriek van der Maria C.5.10.2.8.5.

    Schrijen Catharina Gertrud LE- A33.2.3. Broeksittard

    Schrijen Maria Catharina LE- A33.2.1. Broeksittard

    Schrijen Marie Catherine 5. Merkelbeek

    Schroeten Mathias 1.2.5. Sittard

    Schrooten Geerardus LE- A11.4 Sittard

    Schrooten Johan LE- A11. Sittard
    Schrooten Maria LE- A11.3. Sittard

    Schroten Adrianus 1. Sittard

    Schroten Catharina LE- A11.1. Sittard

    Schroten Gertrudis LE- A11.2. Sittard
    Schroten Joannes LE- A15.1. Broeksittard

    Schroten Rutgerus LE- A15. Broeksittard

    Schuijren Ashley M.5.4.1.

    Schuijren Joep M.5.4.

    Schuijren Raychel M.5.4.2.

    Schultz Elisabeth A.9.1.1.4. Tüddern (Dld) / Brussel (B.)

    Schultz Johann A.9.1.1.4. Tüddern (Dld)

    Scoonmachers Maria LE- A12. Broeksittard

    Segers Ans E.4.1.

    Segers Auguste Andri Renier E.3. + E.4. Heerlen

    Segers Jef E.4. Heerlen

    Segers Jos E.4.3.

    Segers Maria Josefina Francisca E.3. Heerlen

    Segers Riet E.4.2.

    Senden Céline H.4.2.1.1.1. Kerkrade

    Senden Gerardus Jozef Petrus H.4.4.1. Hoensbroek / Geleen

    Senden John H.4.2.1.1. Kerkrade

    Senden Maria Antonius Hendrika H.4.4.1.1. Geleen

    Senden Peter Corina H.4.4.1.2. Geleen

    Senden Sjeng H.4.4.1. Hoensbroek

    Senden Tom H.4.2.1.1.2. Kerkrade

    Sestig Johanna C.5.10.2.10. Dortmund (Dld.)

    Severijns Clara C.5.10.2.1. Oosterhout

    Sevrijns Nicolaas C.5.10.2.1. Oosterhout

    Sevrins Ian M.5.1.2. Schinveld

    Sevrins Sharon M.5.1.1. Schinveld

    Sevrins Theo M.5.1. Schinveld
    Sieben Adamus 1.2.1.4.6. + A.9.7. Sittard

    Sieben Adamus A.9.7. + 1.2.1.4.6. Klein Gladbach (Dld.) / Sittard
    Sieben Anna Catharina 1.2.1.4.6. + A.9.7.8. Sittard
    Sieben Anna Catharina A.9.7.8. Sittard

    Sieben Jacques A.9.7. Klein Gladbach (Dld.)

    Sieben Jan Cornelis A.9.7.1. Sittard

    Sieben Jan heinrich A.9.7.6. Sittard

    Sieben Jan Leonard A.9.7.3. Sittard

    Sieben Jan Michaëlis A.9.7.4. Sittard / Cologne (V.S.)

    Sieben Johanna Petronella Rose A.9.7.10. Sittard

    Sieben Maria Helene A.9.7.9. Sittard

    Sieben Maria mechtildis A.9.7.5. Sittard

    Sieben Maria Rosa A.9.7.2. Sittard

    Sieben Peter Anton A.9.7.7. Sittard

    Sillen Maria Sybilla H.4.2. Schinveld

    Singer Isaac A.9.1.1.10. Parijs

    Sips P.J.H. C.5.10.2.3.6.1.

    Slangen Armand F.7.2.2.2.

    Slangen Brenda F.7.2.2.2.1.

    Slangen Guus F.7.2.2.2.

    Sloen Anna Elisabeth 6.3.1. München Gladbach (Dld) / Schinveld

    Sloen Frans Theodoor 6.3. Schinveld

    Sloen Jan Leonard 6.3. Schinveld

    Sloen Maria Agnes 7. Schinveld

    Sloen Petronella H.3. Schinveld

    Sluijs van der ? C.5.3.4.1.7.4.

    Smeets Adriana Margaretha H.2.3. Brunssum / Jabeek

    Smeets Anna Maria Mechtildis B.7.5.1.2.5. Stein / Elsloo / Stein

    Smeets Anna Mechtildis F.3.5. Elsloo

    Smeets Catharina Francisca H.4.5.1.1.

    Smeets Finn M.5.5.1.

    Smeets Henricus B.7.5.1.2.5. Stein
    Smeets Heuricul 3.
    Smeets Jan Arnold H.2.3. Brunssum

    Smeets Joannes 3. Amstenrade

    Smeets Johannes Hermanus G. Geulle

    Smeets Johannes Wilhelmus H. H.4.5.1. Oirsbeek

    Smeets Maria Catharina 3. Amstenrade / Oirsbeek

    Smeets Maria Catharina G. Geulle

    Smeets Pieter Hubertus F.7.3. Meerssen

    Smeets Ralph M.5.5.

    Smeets Roland Hendrik F. H.4.5.1.2.

    Smeets Rosa F.7.3. Meerssen / Sittard

    Smits Huberdina Clasina C.5.10.2.1.5.1.

    Snelders M. C.5.10.2.3.9.4.

    Snoeren Arnoldus C.5.10.2.10. Dortmund (Dld.)

    Snoeren Johanna C.5.10.2.10. Dortmund (Dld.) / Oosterhout

    Snoeren Sjan C.5.3.4.1.7.1.

    Soeters Anna C.5.10.2.8. Oosterhout

    Soeters Maria LE- D6. Oosterhout

    Soeters Petrus Antonius C.5.10.2.1.4.

    Soeters Pieter C.5.10.2.8. Oosterhout

    Sommers Henk H.14.5.

    Sommers Jos H.14.5.

    Sommers Patrick H.14.5.

    Son van Hendrik LE- D1.2.1.2. Wijk en Aalbrug

    Son van Lauwrens LE- D1.2.1.2. Wijk en Aalbrug

    Sonneveld Cornelia LE- D1.3. De Werken Sleeuwijk

    Soutzen Wilhelmus 2.

    Spork Theodora K.10. Heerlen

    Spronk Antton H.4.4. Schinnen

    Spronk Gertrudis H.4.4. Schinnen

    Spronkmans Mark F.7.2.2.3. Elsloo
    Spronkmans Colin F.7.2.2.3.1. Stein

    Stam Antonetta C.5.5.3. Oosterhout

    Staps Wilma B.7.5.1.2.3.5. Tilburg / Elsloo

    Starke Bettina H.4.1.3.1. Rheydt (Dld.)

    Starke Willi H.4.1.3. Rheydt (Dld.)
    Stassen Gertrud F.9.7. Berg a/d Maas

    Stassen Pierre Mathieu F.6.3. Genhout (Beek) / Elsloo
    Stavast Jenneke LE- D1.2.4. Vuren

    Steegen Marijke B.7.5.1.2.3.5.1.

    Steenderen van Johanna LE- C1. Everdingen

    Steenhoven van Pauline C.5.5.6.

    Steentjes Derkje LE- C2.3.

    Steins Anna A.1. Sittard

    Stelten Emiel Anna Louis F.3.5.6.2.

    Stelten Franciscus Gerardus Johannes F.3.5.6.

    Stelten Piet F.3.5.6.

    Stelten Raymond Helena Marinus F.3.5.6.1.

    Steps Anna Catharina B.7.5.1.2.7. Elsloo

    Sterren van der Bart M.5.3.

    Sterren van der Declan M.5.3.2.

    Sterren van der Rowan M.5.3.1.

    Stevens Fien H.4.4.3. Einighausen

    Stijnen Fien F.3.2.2. Stein

    Straelen Christiaan B.1. Maastricht

    Straelen van Gijsbert B.1. Maastricht

    Straelen van Marie Gertrude Hubertine B.1.1. Maastricht

    Strien van Cornelia Johanna C.5.3.4.4.1. Raamsdonk

    Strien van Johannes C.5.3.4.4. Raamsdonk

    Strien van Marinus Jacobus C.5.3.4.4. Raamsdonk

    Strijdonck Alphonsus N.2.3. Heerlen

    Strijdonck Johanna Maria N.2.3. Heerlen / Brunssum
    Suchtelen van Maria Sara C.5.4.3.13. Bergen op Zoom
    Sull van Maria LE- E3. Geertruidenberg

    Suvrijn Barbara H.4.1. Jabeek

    Suvrijn Johannes H.4.1. Jabeek
    T Tamboura Boubacar F.9.5.3.
    Tamerus Jenneke LE- D1.2. Emmikhoven en Waardhuizen

    Tamerus Mathijs LE- D1.2.

    Techajaroenkun Charuwan F.3.2.6. Kalasin (Thailand)

    Tekle Christina H.14.2.2. Melbu (No.) / Oslo (No.)

    Tempelaars Anna C.5.20.3. Oosterhout

    Tenhaef Gertrud M.3. Brunssum

    Tewiss Wilhelm LE- A2.2. Broeksittard

    Thelen Annie E.2.1. Heerlen

    Thelen Jessie E.2.2. Heerlen

    Thelen Jozef E.2.

    Thelen Wiel J. E.2.

    Theunisen Maria Sybilla H.7.1. Schinveld

    Theunissen Aadje H.4.2.3. Schinveld

    Theunissen Arnoldus J.M.W. H.4.2.3. Schinveld

    Theunissen Karel Joseph H.7.1. Schinveld

    Theunissen Maria Elisabeth H.7.1.3. Schinveld

    Theunissen Maria Elisabeth H.4.3.2. Brunssum

    Theunissen Maria Helena H.14.

    Theunissen Maria Helena Hubertina H.4.1.2. Schinveld

    Theunissen Maria Philomena H.4. Jabeek

    Theunissen Roy H.4.2.3.1. Schinveld

    Theunissen Saskia H.4.2.3.2. Schinveld

    Theuns Elisabeth Cornelia F.3.5.2.

    Thielen Jan LE- A4.1. Sittard

    Thissen Arnold 1.2.9.4. Sittard

    Thissen Cornelia 1.1. Sittard

    Thissen Jan 1.2.9. Sittard
    Thissen Maria Cornelia 1.2.9.2. Sittard

    Thissen Mathijs 1.2.9. Sittard

    Thissen Theodorus 1.1.5. Sittard

    Thyssen Bartholomeus 1.2.9.9. Sittard

    Tielemans Maria C.5.10. Oosterhout

    Tielemans Pieter C.5.10. Oosterhout
    Tiessen Maria Cecilia 1.2.9.1. Sittard

    Tijsen Maria Elisabeth 1.2.9.5. Sittard

    Tilmans Jozef B.7.5.1.2.7. Elsloo

    Tilmans Katja B.7.5.1.2.7.1.

    Tilmans Marie Louise B.7.5.1.2.7.2.

    Tilmans Nicolaas B.7.5.1.2.7. Elsloo

    Tilmans Paul B.7.5.1.2.7.4.

    Tilmans Peter B.7.5.1.2.7.3.

    Timmermans Wim H.7.5.

    Tissen Anna Cornelia 1.2.9.6. Sittard

    Tissen Joannes Arnoldus 1.2.9.7. Sittard

    Tissen Maria Cacilia 1.2.9.3. Sittard

    Tissen Wilhelmus 1.2.9.8. Sittard

    Tricht van Elisabeth A.9.1.1.4.7. St Gillis (B.)

    Trouhet Rose Joséphine 5.1.1. Chateauroux / Troyes (Fr.)

    Tschukowa Wally H.14.2.1.

    Tummers Anna Josepha LE- A25.4. Broeksittard

    Tummers Gertrude Elisabeth LE- A32.2.1. Sittard

    Tummers Gertrudis Elisabeth LE- A25.1. Broeksittard

    Tummers Jan Conrard LE- A32.2. Sittard

    Tummers Jan Gerard LE- A32.2.3. Sittard

    Tummers Joannes LE- A20.1. Broeksittard

    Tummers Joannes Wilhelmus LE- A25.2. Broeksittard

    Tummers Joannes Wilhelmus LE- A25.6. Broeksittard

    Tummers Joannes Wilhelmus LE- A33.2. (+ LE- A25 ?) Sittard

    Tummers Josephina Gertrudis Thomas Mechtilda F.3.2.5. Sittard
    Tummers Leonard Ferdinand LE- A32.2. Sittard

    Tummers Maria LE- A20. Broeksittard

    Tummers Maria Caecilia LE- A25.5. Broeksittard

    Tummers Maria Catharina LE- A32.2.2. Sittard

    Tummers Maria Cornelia LE- A25.3. Broeksittard

    Tummers Marie Agnes LE- A33.2. Sittard
    Tummers Mechtildis LE- A25.7. Broeksittard

    Tummers Wilhelmus LE- A22.1. + LE- A25. Sittard
    Tummers Wilhelmus LE- A25. Broeksittard

    Tummers Willem LE- A33.2. (+ LE- A25 ?) Sittard
    U Ubachs Catharina 1.6. Sittard
    Uden van Tiny N.1.1.
    V Valkenburg Maria Sophia H.2.4.

    Valton Rosalie Francoise 5.1. Troyes Frankrijk

    Vandenbergh Ignace LE- 32.3.2. Luik (België)

    Vandenbergh Justin LE- 32.3.2. Luik (België)

    Vanderheijden Franciscus Matheus Hubertus H.12.6.1. Schinveld

    Vanderheijden Frans Hubert H.12.6. Brunssum

    Vanderheijden Hubertus Maria H.12.6. Brunssum / Schinveld

    Vanderheijden Jozef Nicolaas Johannes H.12.6.2. Schinveld

    Vangeffen Leonard Hubert A.9.1.1.4.2.

    Vankan Maria G.1.3.

    Vankerckvoorde Charles LE- 32.3.2. Luik (België)

    Vankerckvoorde Jacobus LE- 32.3.2. Luik (België)

    Vankerckvoorde Maria Joanna LE- 32.3.1. Maastricht

    Vankerckvoorde Rosalie Christine LE- 32.3.2. Luik (België)

    Vanparys Charles A.9.1.1.5. Kerkhove (België)

    Vanparys Léon A.9.1.1.5. Kerkhove (België)

    Vark van Antonie LE- D1.2.2. Almkerk Uitwijk

    Vark van Johanna LE- D1.2.2. Almkerk Uitwijk

    Vasbinder Anna Christina LE- A38. Broeksittard

    Vasbinder Anna Gertrudis LE- A38.3. Broeksittard

    Vasbinder JOannes Caspar LE- A38.4. Broeksittard

    Vasbinder Maria LE- A38.1. Broeksittard

    Veldhuizen Josephina Alida Maria H.7.3.1. Boxtel Wijchen

    Veldhuizen Wilhelm Antonius H.7.3.1. Boxtel

    Veltrop Herman H.4.1.2. Schinveld
    Veltrop Karel Gerardus Hermanus Maria Antonius H.4.1.2. Schinveld / Treebeek (Brunssum)

    Veltrop Raymond Herman Gerard H.4.1.2.1. Treebeek (Brunssum)

    Verdaas Johanna C.5.5.6. Terheijden

    Vergouwe Adriana C.5.10.2.8.2.1.

    Verhof Adriana C.5.3.4.1.4. Waalwijk / Raamsdonkveer

    Verhof Johannes C.5.3.4.1.4. + C.5.3.4.1.7. Waalwijk

    Verhof Petronella M. C.5.3.4.1.7. Waalwijk

    Verhulst Johanna Adriana Maria C.5.4.5.3. Oosterhout

    Verhulst Johannes C.5.4.5.3. Oosterhout

    Verkaart Anna Catharina H.4.5. Heerlen / Jabeek

    Verkaart Hendrikus Johannes H.4.5. Heerlen
    Vermeeren Johanna C.5.4.5.3.3. Oosterhout

    Vermeirssen Maria Sidonia H.12.2.

    Vermeulen Anna Maria Antonia C.5.3.8.4. Dongen

    Vermijn Aart LE- C1.3.4. Zennewijnen (Ophemert)

    Vermijn Aartje (Antje) LE- C1.3.3. Zennewijnen (Ophemert)

    Vermijn Adriana LE- C1.3.2. Zennewijnen (Ophemert)

    Vermijn Alieda LE- C1.3.1. Zennewijnen (Ophemert)
    Vermijn Rijntje Elisabeth LE- C1.3.5. Zennewijnen (Ophemert)

    Vermijn Wilhelmina Petronella LE- C1.3.6. Zennewijnen (Ophemert)

    Vermijn(e) Cornelis LE- C1.3. Ophemert

    Verrips Adriana (Beatrix) LE- C1.1.3. Schorrewoerd

    Verwijmeren Adriana Josephina C.5.3.4.1.3. Capelle / Raamsdonk

    Verwijmeren Johannes Antonius C.5.3.4.1.3. Capelle
    Verspecht (Respecht) Joanne A.9.1.2. Merksem (B.)

    Vestree Catrine B.4. Montfort

    Vestree Philippe B.4. Montfort

    Vincken Anna G.1.8.

    Vingerhoets Antonia Maria C.5.3.4.2. Oosterhout

    Visser Adriaantje LE- D4.1. Zwijndrecht
    Visser Jan LE- D4.1. Zwijndrecht

    Visser Joyce B.7.5.1.10.1.2. Maastricht

    Visser Leendert LE- D4.1. Zwijndrecht

    Visser Peter B.7.5.1.10.1.1. Maastricht

    Visser Piet B.7.5.1.10.1. Maastricht

    Visseren Johannes Hendrik C.5.4.3.2.

    Vissers Adrianus C.5.10.2.8.2.3.

    Vissers Cornelia C.5.3.4.4. Raamsdonk

    Vissers G.J.T. C.5.10.2.3.6.2.

    Voermans Johanna Catharina C.5.3.2.2.1. Oosterhout / Tilburg

    Voermans Theodora Adriana C.5.3.2.2.2. Oosterhout / Dongen

    Voermans Theodorus C.5.3.2.2. Oosterhout

    Voermans Thomas Johannes C.5.3.2.2. Oosterhout

    Voots Diana H.2.6.2.

    Voots Jel H.2.6. ? / Munstergeleen

    Voots Theo H.2.6.1.

    Vos Lammert LE- C1.2. Dussen

    Vos Neeltje LE- C1.2. Dussen

    Vossen Trees F.7.2.5.

    Vossenaar Yvonne Maria C.5.4.5.3.6.1.1. Maastricht / Oosterhout

    Vranken Gerardus G.1. Geulle
    Vranken Helena B.6.3. Elsloo

    Vranken Jan B.7.10.1.1. Elsloo

    Vranken Jan Hubert B.7.10.1. Elsloo

    Vranken Jan Mathijs B.7.10.1.2. Elsloo

    Vranken Lambert B.7.10.1. Elsloo

    Vranken Maria Ida G.1. Geulle

    Vroemen Gert B.7.5.1.2.3.1.

    Vroemen Pascal B.7.5.1.2.3.1.1.

    Vroemen (Vroomen) Maria Catharina B.7.5.1.2. Elsloo

    Vrolings Maria Anne LE- A40. Heinsberg (Dld)
    Vroomen Maria LE- A12. Broeksittard

    Vroomen Maria Lucia F.7.8.

    Vroomen Ndo H.14.6.1.1.

    Vroomen Neo H.14.6.1.2.

    Vroomen Patrick H.14.6.1.

    Vugt van Adriaan C.5.4.7.7. Oosterhout

    Vugt van Adrianus Johannes C.5.4.7.9. Breda

    Vugt van Cornelia Johanna C.5.4.7.6. Oosterhout

    Vugt van Johanne Elise C.5.4.7.11. Breda

    Vugt van Johannes Jacobus C.5.4.7.8. Oosterhout

    Vugt van Louisa Petronella C.5.4.7.10.

    Vugt van Maria Dorothea C.5.4.7.2. Oosterhout

    Vugt van Maria Dorothea C.5.4.7.3. Oosterhout

    Vugt van Marinus Joseph C.5.4.7.4. Oosterhout
    Vugt van Petrus Johannes C.5.4.7.1. Oosterhout

    Vugt van Pieter C.5.4.7. Oosterhout

    Vugt van Pieter C.5.4.7. Oosterhout

    Vugt van Wilhelmus Adrianus C.5.4.7.5. Oosterhout
    W Waas van Adrianus Johannes C.5.4.3.12.
    Waas van Cornelis C.5.4.3.12.

    Wanrooij van Ana Maria C.5.10.1.9. Oosterhout

    Wanten Maria Elisabeth F.7.1. Elsloo

    Weers van Gerardina E.6.3. 's Gravenhage

    Weert van Koen F.6.5.1.1.

    Weert van Lou F.6.5.1.

    Weijers Bep C.5.10.2.10.4.3.

    Welbers Doris Katharina F.4.3. Krefeld (Dld.)

    Welkenhuysen Catharina B.

    Welt van Helena C.7. Oosterhout

    Wessels Paula K.3.1.
    Westen Ana Maria Theresia H.12.3. Brunssum

    Wienen Hubert Willi K.8.1. Geilenkirchen (Dld.)

    Wienen Jost K.8.1.2. Geilenkirchen (Dld.)

    Wienen Peter K.8.1. Geilenkirchen (Dld.)

    Wienen Peter K.8.1.1. Geilenkirchen (Dld.)

    Wientjens Jan H.7.10. Bonn (Dld)

    Wientjens Renate H.7.10.1. Bonn (Dld)

    Wientjens Rozan H.7.10.2. Bonn (Dld)

    Wijk van Aartje LE- C1.1. Everdingen

    Wijnands Hendrika LE- D1.2.1.5. Dussen

    Wijnen Anna Elisabeth LE- A33.2.1. Sittard

    Wijnen Joannes Wilhelmus B.7.5.

    Wijnen Maria 1.2.8. Sittard

    Wijnen Mechtildis B.7.5.

    Wijns J.N. H.1.

    Wijten Neeltje N.4. Brunssum

    Wildhagen Adriana Petronella C.5.3.8.4.5.

    Wilhelms Peter LE- A9.1. Sittard

    Willart Anna Maria C.5.10.2. Oosterhout

    Willart Pieter C.5.10.2. Oosterhout

    Willemen Anna Maria C.5.3.8. Dongen

    Willems Antonetta H.7.9.

    Willems Bertha M.3. Brunssum
    Willems Christiaan B.6. Elsloo

    Willems Jan M.3. Brunssum

    Willems Maria Sophia B.6. Elsloo

    Willemse Adrianus C.5.3.6. Dongen

    Willemse Cornelia Adriana C.5.3.6.1. Dongen

    Willemse Cornelis C.5.3.1.1. Dongen

    Willemse Johannes C.5.3.1.1. Dongen
    Willemse Johannes C.5.3.6. Dongen

    Wind de Jenneke LE- D1.

    Wingarts Helena 2. Doenrade

    Winkel Jan Hendrik C.5.10.5.2.

    Winkelmolen Johannes G.1.7.1.

    Winkelmolen Lilian G.1.7.1.2.

    Winkelmolen Theo G.1.7.1.1.

    Winkens Demi H.7.12.1.1. Oirsbeek

    Winkens Frank H.7.12.1. Oirsbeek

    Winkens Nomi H.7.12.1.2. Oirsbeek

    Wit de Cornelis C.5.3.5.3. Oosterhout
    Wit de Margaretha Johanna LE-C1.3.6. Rotterdam/Herwijnen

    Wit de Maria C.5.3.5.1. Oosterhout

    Wit de Petrus C.5.3.5. Oosterhout

    Wit de Wijnandus C.5.3.5.2. Oosterhout

    Wit de Willem C.5.3.5. Oosterhout

    Woestenberg Antonia C.5.10.2.10.4.2.

    Wolfing Johannes 1.2.1. Sittard

    Wolfing Maria 1.2.1. Sittard

    Wouters Andries B.6. Elsloo

    Wouters Christiaan B.7.5.1.4. Elsloo

    Wouters Christina Elisabeth B.7.5.1.4.3. Elsloo

    Wouters Lucia Cornelia B.7.5.1.4.1. Elsloo

    Wouters Maria Catharina B.6. Elsloo

    Wouters Maria Lucia B.7.5.1.4.2. Elsloo
    Wouters Maximiliaan Hubert B.7.5.1.4. Elsloo

    Wouters Monique F.6.5.5.

    Wouw van der Fien C.5.3.4.1.7.2.

    Wünker Angelique K.8.2.1. Geilenkirchen (Dld.)
    Z Zeeuw de Johanna LE- E1.1.
    Zeeuw de Marinus C.5.3.4.1.4.5.
    Zelis Maria Cornelia K.1. Jabeek

    Zelissen Christiaan LE- A32.4. Wehr (Dld.)

    Zelissen Geertrui LE- A32.4.1. Maastricht / Sittard

    Zelissen Gerhard LE- A32.4.3. Maastricht / Kerkrade

    Zelissen Joannes Mathias LE- A32.4. Wehr (Dld.) / Maastricht / Wehr (Dld.)

    Zelissen Paulus Hubertus LE- A32.4.2. Wehr (Dld.)

    Zijderveld van Willemijntje LE- D2.

    Zijlmans Goudina C.5.3.4. Raamsdonk

    Zillen Anna Maria Catharina H.2.3.3.

    Zon van Hendrica C.5.4.3.11. Uden